[ACIL]WG'de Unuttuğum bir şey

PilotArmyPro

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben bir dünyaya (__global__ hariç) nasıl wg atıldığını ve kaldırıldığını unuttum :D
Lütfen cevap verin :( Acil gerek.
Flag'dı galiba... Ama tam komutu unuttum => NOT : REGİONS DEĞİL DÜNYA
[DOUBLEPOST=1421929538,1421926434][/DOUBLEPOST]++

SnKaan

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
2 nokta seçersin /region define <regionismi> yazarsın.

fearlesshuman

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Dünyada bir şey koymayı veya kırmayı aşağıdaki şekilde kapatabiliyorsun.
/rg flag __global__ build deny olarak yazarsan dünyada bir şey koyamazlar veya kıramazlar.
/rg flag __global__ build yazarsan mevcut build ayarını kaldırırsın ve eşyalar yeniden kırılabilir veya koyulabilir. (flag'ı silersin).
Dünyadaki wg böyle ayarlanıyor ama senin dediğin gibi bir şey var mı bilmiyorum.

PilotArmyPro

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Aslında benim dediğime çok yaklaştınız,tek farkı ben __global__ demiyorum yani "world" düynası değilde "hunger" dünyasına yapmak istiyorum onu yazamaz mısınız?

fearlesshuman

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Aslında benim dediğime çok yaklaştınız,tek farkı ben __global__ demiyorum yani "world" düynası değilde "hunger" dünyasına yapmak istiyorum onu yazamaz mısınız?
Hunger dünyasına giderek orada bu komutu kullanırsanız o dünyada build kapanmış olur.

fearlesshuman

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler deneyeceğim.[DOUBLEPOST=1421951201,1421951009][/DOUBLEPOST]Peki bunu "Kurucu" grubuna nasıl yaparım?
Kurucuların zaten op'u yok mu? Bazı grupların kırabilmesini istiyorsanız /rg addmember __global__ g:GrupAdı şeklinde deniyebilirsiniz. Uzun zamandır bu komutu kullanmadım doğru yazıp yazmadığımdan emin değilim.

yahya22

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İçerik SearchTR tarafından kaldırıldı.

Moderatör tarafından düzenlendi: