Acil Lazım Minecraft 1.6.2-1.6.1 %Appdata% daki dosyası

ByFaiL20

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Evet Arkadaşlar 1.6.2 Nin appdatadaki .minecraft dosyası lazım ilgilenenler
Yardım Destek

!!!!!!!Acil Gerekli !!!!!!!!

Şimdiden Teşekkürler....

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
arkadas sen minecraft.exe bul .minecrafti alsanda yeni laucher isteyecen yani yine premiyum isteyecek

ByFaiL20

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Alakası Yok !
Benim Minecraft Im premium değil ama .minecraft dosyasını atınca launcherden kaynaklı olarak giriş yapacak
Sende 1.6.2 Dosyası Varsa Ver ...[DOUBLEPOST=1373476841,1373476700][/DOUBLEPOST]Ve Bu Arada Benim Bilgisayarıma İnternet explorerden Başka Bir Yerden İnternete Girilmiyor
Jar Dosyası Yernine %Appdata% Daki Dosyayı isteme Nedenim Bu

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Alakası Yok !
Benim Minecraft Im premium değil ama .minecraft dosyasını atınca launcherden kaynaklı olarak giriş yapacak
Sende 1.6.2 Dosyası Varsa Ver ...[DOUBLEPOST=1373476841,1373476700][/DOUBLEPOST]Ve Bu Arada Benim Bilgisayarıma İnternet explorerden Başka Bir Yerden İnternete Girilmiyor
Jar Dosyası Yernine %Appdata% Daki Dosyayı isteme Nedenim Bu

ben denemedim ama formda deneyenler olmus yine premium istiyor bu arada ben exe kullaniyorum

ByFaiL20

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
:D
Baştan Anlatıyorum launcherim var ama %appdatadaki dosyam 1.5.2 Update Deryince İnternet Minecraft Launcherime Gelmediği için yükleyemiyorum anladın mı ?
Bana Sadece Şu L*net .minecraft Dosyası Lazım :gerçektensinirli: :gerçektensinirli: :gerçektensinirli: :gerçektensinirli: :gerçektensinirli: :gerçektensinirli: :gerçektensinirli: :gerçektensinirli: :gerçektensinirli: :gerçektensinirli: :gerçektensinirli: :gerçektensinirli: :gerçektensinirli: :gerçektensinirli: :gerçektensinirli: :gerçektensinirli: :gerçektensinirli: :gerçektensinirli: :gerçektensinirli: ,

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
:sırıtmak:
Baştan Anlatıyorum launcherim var ama %appdatadaki dosyam 1.5.2 Update Deryince İnternet Minecraft Launcherime Gelmediği için yükleyemiyorum anladın mı ?
Bana Sadece Şu L*net .minecraft Dosyası Lazım :gerçektensinirli: :gerçektensinirli: :gerçektensinirli: :gerçektensinirli: :gerçektensinirli: :gerçektensinirli: :gerçektensinirli: :gerçektensinirli: :gerçektensinirli: :gerçektensinirli: :gerçektensinirli: :gerçektensinirli: :gerçektensinirli: :gerçektensinirli: :gerçektensinirli: :gerçektensinirli: :gerçektensinirli: :gerçektensinirli: :gerçektensinirli: ,

bende söyle anlatiyim 1.6 sürümü farkli bir laucher istiyor 1.5.2de girdigin laucherle 1.6 sürümünü oynayamassin

adamking599

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Aynı sorun bendede ama bulamıyorum bulduysan lınk atarmısn pls

ByFaiL20

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
pc ye format attırdım :D sonra keinet mc launcher indirdim fıstık gibi tüm versiyonlar çalışıyor tavsiye ederim