Açıklama ...

RivonS

HoneyHive
En iyi cevaplar
0
Herkeze selam ben rivons bugün bir açıklama yapacağım bazı konular üzerinde ;
Herkesin hataları vardır olmayan yokdur benimde hatalarım oldu bu yüzden açıklama yapma gereği duydum İlk önce forumda kimin kalbini kırdıysam özür dilerim herkezin önünde .. 2. olarak Burakdan Özür dilerim kalbini kırdım herkezin önünde tekrar özür dilerim 3. olarak Eriny ailesi hepsinden teker teker özür diliyorum özellikle "FIRAT" dan 3. olarak Erenden özür dilerim oda diğer arkadaşlar gibi bana kırıldı :( ve bütün forum ailesinden özür dilerim .. Bundan önce bırakacağım demiştim fakat bir kaç güzel insan vazgeçirmişti şimdi ise gerçekden gidiyorum sanalı bırakıyorum uzun bir süre olmuyacağım bunun için herkesin HAKKINI helal etmesini istiyorum umarım bunu bana çok görmezsiniz bu arada küp sanatına iyi bakın :( başka bir zamanda daha güzel bir ortamda görüşmek üzere Hoşcakalın ...
HEPİNİZİ SEVİYORUM !
@Xematic @Rylecls_75 @Eriny

Son düzenleme:

YasirUS

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
bir şey gözükmüyor
HizliResim Pls

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yunus kendine iyi bak, gorusmek dileği ile

SteveStifler

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben dediğin kişilerin hiçbiri tanımıyorum ve olayı bilmiyorum, bu yüzden daha fazla açıklayıcı olmalısın.

RivonS

HoneyHive
En iyi cevaplar
0
İnanman ve inanmaman aslında benim için önemli değil çünkü beni tanımıyorsun ilk defa bana yorum attın :) Bu arada görüşürüz @bydemir06 Verdiğim sözü unutmadım aklımda merak etme .. @SteveStifler Olayları şahıslar biliyor bu yüzden açıklama gereği duymuyorum sadece bunu bilin istedim bye ..

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ben dediğin kişilerin hiçbiri tanımıyorum ve olayı bilmiyorum, bu yüzden daha fazla açıklayıcı olmalısın.
Bu herhangi bir rehber değil. Kendisi ilan-i aşk mantığı gibi bir şey yapmış sadece olaylardaki geçen kişiler konuyu tam olarak bilse yeter.

Burakcan

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Benimde hatam olmuştu hatta konu açılmıştı. Arama kısmına yazarak aratırsan bulursun; çelişkilerkralıburakcan 'dı sanırım, bulursam link atarım.

Asla hataların sebebi ile vazgeçme, bu düşmanlarını sevindirir.

Baydogukanhd

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Daha Sadece 2 Konunu Gördüm Ama Duygulandım Bea Kendine İyi Bak.

Yechwon

Marangoz
En iyi cevaplar
0
her hatamızda konu açsaydık forumda üye kalmazdı herkes ban yerdi lo

Thraud

Bazen ölmek de umuttur.
En iyi cevaplar
0
Sanalı bırakmak çözüm mü? Madem insanları kırmışsın gidip onların helalliğini özel mesaj yoluyla al. Burada kimseye oyun etmene gerek yok kendini.

Rylecls_75

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bir dramayı devam ettirmek herkes için kötü gözükür,uzatmaya gerek yok

Legoas

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yerini tutacaktır elbet yeni doğan mimrlar. Seni özleyeceğiz :(