Acı İtiraf :(

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Wolfteam oynama zaten csgo oyna...
(Napiyim yorum yapamicam :()

FrozenBrainTR

☆☆☆ Azrail ☆☆☆
En iyi cevaplar
0
Çok fazla ilgi çekmeye çalışıyorsun ve bu konuda onlardan biri :( *
Forumdan gidiyorum konuların ve 2 gün geçmeden gelmen, sırf hava atmak amaçlı bakın milet ben ubuntu kullanıyorum siz windowsunuzda boğulun triplerinde bunun çabası*
Benim ve forumunda gözünde ilgi çekmeye çalışan işsiz birinden başka bir şey değilsin anlayacağın :(
1.ilgi çekmeye çalışmıyorum
2.ona bir de sebep konusu açmıştım sebebini açıklamıştım. Ama nedense bazı spamcılar ( :sinirli:) yüzünden arşive gitti.
3.Ubuntu gerçekten de iyi. Hava atmıyorum. Üstelik Google'de eski Ubuntu yazar.
4. Merak etmeyin zaten az giriyorum yakında hiç girmeyeceğim veya 2 yıllık şeyi itiraf edeceğim...

fyreUK

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ee Ne Olacak Yani Biz Gereksiz Davranışlar Yapan Kişilere Küçükdiyoruz Yaşı 12 Olup 20 Yaşındaki İnsanlara Taş Çıkartan Kişi Var 20 Yaşında Olup 10 Yaşındaki Gibi Davranan Var Bana Göre Sen Çok Olgun Birisin Ben Hayatımda Çok Kötü Şeyler Yaşadım Ve Böyle Şeylerde Beni Olgun Gibi Göstertti Sadece Forumda Böyleyim Şakacı Değişik Bir Tip Hayatta Çok Değişiğim

ThtrkmN

King of the Wild Hunt
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
CS:GO da pıçağım yok.
Sanki olsa çok faydası var.
Ama kötü.

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yöneticilerden rica ediyorum, şu konuyu arşive yollayın. Ağlama duvarına döndü güzelim forum iyice.

@Fujia

KloodMk31

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
1.ilgi çekmeye çalışmıyorum
2.ona bir de sebep konusu açmıştım sebebini açıklamıştım. Ama nedense bazı spamcılar ( :sinirli:) yüzünden arşive gitti.
3.Ubuntu gerçekten de iyi. Hava atmıyorum.
4. Merak etmeyin zaten az giriyorum yakında hiç girmeyeceğim veya 2 yıllık şeyi itiraf edeceğim...
Benim için hala ilgi çekmeye çalışan birinden başka bir şey değilsin. Bu konuda da ilgi çekmeye, bakın v*ledim ben çocuksu davranıyorum veya davranacağım çünkü 12 yaşındayım mesajı vermeye çalışmışsın :(