ABD Aya Gittimi ? [Tartışma]

EminGny

İşsiz
En iyi cevaplar
0
Sizce ABD aya gittimi ? Bu konu hakkında bol bol spekilasyon var. Şahsen ben gittiklerine inanıyorum. Sizin görüşünüz ne ?

Sarper170

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gittiler. Hatta rusya gitmediler diye ayda çekilen resimlerin sahte olduğunu söylemişti. Sebep ise gölgeler idi. Fakat bu da açıklanınca aya gittikleri ispatlandı.

DrzL

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben arasında kaldım hem inanıyorum hem inanmıyorum nasıl oluyor bilmiyorum ; bilmeyenler için bir teori var ABD aya gitmemiştir yani bir stüdyo oluşturmuş oraya ay havası katmışlardır ve kameraya almışlardır.

DirenCan

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
o kadar çok oyun dönüyor ki bu dünyada.. neye inanacağımızı şaşırıyoruz :/ bilmiyorum yani .-.

En iyi cevaplar
0
bir insan için küçük insanlık için büyük bir adım :olgun:

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gittiği söyleniyor ama bana kalırsa bu iş soğuk savaş döneminde göz boyamadan başka bir şey değil. O sıralarda ABD ve Rusya'nın uzay yarışı vardı ve algı oluşturmak için yapmış olması mümkün.

Ayrıca oradan çekildiği söylenen fotoğraflarda bayrak dalgalanıyor. Bilinen verilere göre dalgalanmaması gerek çünkü Ay'da hava akımı oluşturacak atmosfer yok.

EminGny

İşsiz
En iyi cevaplar
0
Gittiği söyleniyor ama bana kalırsa bu iş soğuk savaş döneminde göz boyamadan başka bir şey değil. O sıralarda ABD ve Rusya'nın uzay yarışı vardı ve algı oluşturmak için yapmış olması mümkün.

Ayrıca oradan çekildiği söylenen fotoğraflarda bayrak dalgalanıyor. Bilinen verilere göre dalgalanmaması gerek çünkü Ay'da hava akımı oluşturacak atmosfer yok.
Eğer videoyu izlersen bayrak orda "dalgalanmıyor" sadece "dalgalı bi halde" duruyor. Ve bunun sebebi astronotlar bayrağı kurarken kollarını ve ellerini bayrağa çarpmasından dolayı dalgalı bi hal almasıdır.

Mockingjayy

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence ay yok t_t

Sent from my iPhone using Tapatalk

Epistomoloji

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
"Dünya düzdür, adaleti yoktur." demiş ünlü bir abimiz.

En iyi cevaplar
0
ay yok dünya yalan:/ neden bugün uzay ve uzaylılar hakkında çok konu açıldı :/

Centeglassered

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dünya düz. Ay 2b bu nedenle 3b insan aya gidemez. :D
Şaka bir yana benim düşüncem şöyle; Aya gittiler. Ama söylenen zamanda değil. Yani aya gittik dediler. Ondan sonra gittiler. Zaten ABD Nasa'nın hortumunu kesiyor.

KebabReyiz

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gitmedi bence :'( Because 1969 yılında gidiyorda 2015 yılında neden gitmiyor :(