.

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
kaldırıldı daha sonra gelecek

Son düzenleme:

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Kesinlikle "Bu serverin isimini ne yapsam" diye düşünürken bu şarkı gelip kafana ampül yakmadı xD

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Kesinlikle "Bu serverin isimini ne yapsam" diye düşünürken bu şarkı gelip kafana ampül yakmadı xD
aslında tam olarak çıkış kaynağı o değil :D Skrrt Skrrt diye bir miim serveri kurmuştum kurallar çok az vardı. Bu server ilk başta HousonCity olarak çıktı. Sonra CrystalNETWORK (2 gün) oldu. Ardından Skrrt Skrrt Discord Serverinin alt markası olarak SkrrtMC'yi oluşturdum. Garip ama evet o videoyu yeni izleseydim belki ampül yakardı xD

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Erdem/[REDACTED Til We meet and trust each other uknow)
!TR-RobbieRotten#0563
-Konunun ortalarına mı ne atıyor. Epic fail xD
Normalde eskiden kalan bir konum var. Hakkımda herşeyi bahsediyor. Ben pek yetki için gelmiyorum. Bu aralar oynicak oyun bulamıyorum ve hiç yoktan miimlerden anlayan falan biriyle falan takılırsam eğleniceğimi düşünüyorum. Öylece herkes kârlı çıkar... Right?
Minigames : Eskiden oynamışlığım var. Fakat yapımcısı olarak deneyimim yok. Build konusunda yapabilirim ama expert anlamında deyil. Orta dereceli yapı yapabilirim yani eğer minigame gerekiyorsa.
Hayatında hiç sunucu açtınmı : Nope. Çok çekemediğim ve doğru düzgün takım bulunmadığı ve son olarak parasal konuda sorun yaşadığımdan açmadım açamadım. Fakat sistemlerin nasıl çalıştığı hakkında minik bilgim olabilir.
Discord ? : Uzun zamandır discord kullanıyorum. Üşengeçliğim olmasaydı 0 dan tasarlayabilirdim. Bot yapamıyorum bilgine .D
Ne zamanlar girebilirim : Hergün. Yeterki birisi olsun.
Umarım üşenmeden eski konuma bakarsın xD

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Erdem/[REDACTED Til We meet and trust each other uknow)
!TR-RobbieRotten#0563
-Konunun ortalarına mı ne atıyor. Epic fail xD
Normalde eskiden kalan bir konum var. Hakkımda herşeyi bahsediyor. Ben pek yetki için gelmiyorum. Bu aralar oynicak oyun bulamıyorum ve hiç yoktan miimlerden anlayan falan biriyle falan takılırsam eğleniceğimi düşünüyorum. Öylece herkes kârlı çıkar... Right?
Minigames : Eskiden oynamışlığım var. Fakat yapımcısı olarak deneyimim yok. Build konusunda yapabilirim ama expert anlamında deyil. Orta dereceli yapı yapabilirim yani eğer minigame gerekiyorsa.
Hayatında hiç sunucu açtınmı : Nope. Çok çekemediğim ve doğru düzgün takım bulunmadığı ve son olarak parasal konuda sorun yaşadığımdan açmadım açamadım. Fakat sistemlerin nasıl çalıştığı hakkında minik bilgim olabilir.
Discord ? : Uzun zamandır discord kullanıyorum. Üşengeçliğim olmasaydı 0 dan tasarlayabilirdim. Bot yapamıyorum bilgine .D
Ne zamanlar girebilirim : Hergün. Yeterki birisi olsun.
Umarım üşenmeden eski konuma bakarsın xD
Discorddan Ekliyorum. Resimdeki formun tam olarak aynısını bana dm olarak atabilir misiniz?

AjStyles

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
O değilde bu forumun bana bir garezi var sanırım,
her dirildiğimde sunucu işine giriyorum arkadaş...

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
O değilde bu forumun bana bir garezi var sanırım,
her dirildiğimde sunucu işine giriyorum arkadaş...
Rahat bırakmam seni. seninle 2. sunucumuz kadim dostum...

Bu arada arkadaşlar lütfen formu buraya tam anlamıyla yazın her şeyi cevaplayın atın. gerekli.