430-LF Parkur Map

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

H4CK3RW0LF | Alicãn

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar Sıkılmayalım Diye Bi' Parkur Map Hazırladım İlk Mapım Ancak Gâyet Başarılı Olduğuna İnanıyorum .Kısa Biliyorum Ama Aklıma Baska Seyler Gelmiyor.

-----> Download

Screen Shots ;
2013-07-07_16.35.02.png

2013-07-07_16.35.13.png

2013-07-07_16.35.35.png

2013-07-07_16.35.44.png

2013-07-07_16.35.53.png

OyunDoktoru

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Screen Shots ne lan ? Gavur musun sen ? Oyun için resimler desen ölecek misin ? Ne çok meraklısınız Türkçeyi batırmaya.

H4CK3RW0LF | Alicãn

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben Hakkımı Helal Etmesem Sırat Köprüsinde Karşılaşıcaz Kardeeş ! Orda Ne Diceksin Bakalım Gâvur mu ?

OyunDoktoru

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben Hakkımı Helal Etmesem Sırat Köprüsinde Karşılaşıcaz Kardeeş ! Orda Ne Diceksin Bakalım Gâvur mu ?

Orda sana sormayacaklar mı ibadetini yaptın mı diye kardeeş ? Bırak ''Screen Shot'' demeyi şimdiki bizim alfabemiz bile biz Müslümanlar için iyi değildir.Orda sana sormayacaklar mı Kur-an'ın dilini niye kullanmadın diye ? Orda sana sormayacaklar mı niye Hz.Muhammed'in yolundan gitmeyenlere özendin diye ? Bu kadarı yeterlidir sanırım.

H4CK3RW0LF | Alicãn

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Meraketme ben namazda kılıyorum kuran da okuyorum kusura bakma arapça 'ekran görüntüsü'ni bilmıyordum yazamadm bu arada kulluk yapmayı senden öğrenecek deilim ben saat 6 da kalkıp oruç lu oruçlu işe gidiyorum işte 200 derecelik 2 makinenın onunde saat 6ya kadar beklıyorum Bunu yazmak istemezdım çunku gösteriş için orucumu tutmuyorum Allah Rızası ıcın tutuyorum.

OyunDoktoru

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sen Allah rızası için tutuyosunda biz nasıl tutuyoruz ? Bizde heralde oruç tutup namaz kılıyoruz,Kuran okuyoruz.Yargısıf infazda bir tür günahtır.Bilip bilmeden konuşma.Sadece dil takıntım var.Türksen adam gibi Türklüğünü bileceksin,kendi dilinde o kelimenin karşılığı neyse onu yazacaksın! Burda ne senin ne de benim Türkçeyi katletmeye hakkımız var.Ayrıca ben sana gavur demedimki ? Ha sen kendine onu yakıştırıp üstüne onu alınıyosan o senin sorunun.Ben sadece ''gavur gibi yapma'' dedim.

H4CK3RW0LF | Alicãn

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya kardeşim kafan mı guzel senın ıstedığim dili konuşurum sana mı kaldı ingilizcem sanane ya açtıgın konuya bak ya ayda ylda bi konu acıyoz sizin takıntılarınız yüzünden millet kbakmıyor yürü git Allah aşkına geliyor buraya din ayrıı yapıyor Türkiye sizin gibiler yüzünden bu halde zaten neymiş siyah beyaz gavur türk
bune Allah aşkına biz dünyanın 1. Ülkesi Olucaz Böyle Yapmayın ...

OyunDoktoru

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Neyin kafası bu ? Asıl senin gibiler yüzünden ülke bu durumda.Ya harbi anlaman gıt senin.Din ayrımı mı yaptım ben şimdi sana karşı ? Dedimki dilini bozma.Bunda ne var ? Kalkmış diyorsunki ''istediğim dili konuşurum'' buna tamam yani insanlar özgür ama bana kalkıpta ''Ülke sizin gibile yüzünden bu halde'' diyemezsin.Çünkü dili batıran sensin.Ben değil.

özgürrrr

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar kavga etmeyin adam emek vermiş yapmış sen parkura deilde mapın dışına mı önem veriyon bi düşün hem screenshots dediye sanane adam öyle demeye alışmış belki neyse H4CK3RWOLF mapin güzel olmuş helal olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...