40 Tane Videom Oldu Fakat Yeteri Kadar İzlenme Ve Abone Alamıyorum Sizce Neden ?

MelihCeku

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
minecraft çekilebilir ünlü yabancı kanallardan örnek alabilirsin. bence kendini zorlayıp güzel,bilgilendirici,merak uyandırıcı, iyi montajlı bir video çekmeye uğraşmalısın.

UmutYıldızYT

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
minecraft çekilebilir ünlü yabancı kanallardan örnek alabilirsin. bence kendini zorlayıp güzel,bilgilendirici,merak uyandırıcı, iyi montajlı bir video çekmeye uğraşmalısın.
Daha çok eğlenceli veya öğretici videolar çekmeyi düşünüyorum minecraft için.Redstone bilgim fazla yok zaten minecraftta[DOUBLEPOST=1402850348,1402849658][/DOUBLEPOST]
Daha çok eğlenceli veya öğretici videolar çekmeyi düşünüyorum minecraft için.Redstone bilgim fazla yok zaten minecraftta
Mesela Bu Video İyi mi Sence ?

En iyi cevaplar
0
Daha çok eğlenceli veya öğretici videolar çekmeyi düşünüyorum minecraft için.Redstone bilgim fazla yok zaten minecraftta[DOUBLEPOST=1402850348,1402849658][/DOUBLEPOST]
Mesela Bu Video İyi mi Sence ?
mesela bilgilendirici bi video güzel ve mesela 100. videonda vlog çek kendini göster oyun harici bişeyler yap her 10 veya 20 videoda bi