40 Tane Videom Oldu Fakat Yeteri Kadar İzlenme Ve Abone Alamıyorum Sizce Neden ?

UmutYıldızYT

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
#YILDIZOYUNCU​

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi tam 40 video sahibi oldu kanalım ve 2600 küsür izlenme 86 abone kazandım bugüne kadar.Forumlarda paylaşıyorum videolarımı elimden geldiğince reklam yapıyorum.Hatta gerçekten bu işi ciddiye aldığım için Nitrado'ya başvurdum sponsorluk için,fakat en az 10.000 abone sayınız olmalıdır dediler bana.Lütfen bana bir yol gösterin tavsiyeler verin,eleştirin(düzgün bir şekilde küfürsüz)sonra eksiklerimi söyleyin kısacası ne yapmam gerekiyor abone ve izlenme almak için ?
Size kendimi tanıtayım biraz ;
Adım, Umut soyadım Yıldız yaşım 16 Mersin'de yaşayan bir ergenim :)

Size şimdi bir örnek videomun linkini vereyim birde kanalımın linkini :
Örnek Bir Video:
Kanalım: https://www.youtube.com/user/SheildGameTR
[Linkteki isme bakmayın arkadaşlar] bir salaklık edip "GameTR" Falan koymuştum fakat şimdi adım "Yıldız Oyuncu" olarak değişti.Bugün yeni microfonlar deniyeceğim.Bu iş için TV CARD Ve Xbox 360 satın aldım.Konsol üzerinden videolar çekeceğim yani tabii PC Üzerinden de gelecek videolarım.
Şimdiden Teşekkürler Önerilerinizi bekliyorum iyi günler iyi forumlar.

MelihCeku

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bana sorarsan video çekme stilini değiştirmen lazım. benim hiç hoşuma gitmedi videon. videoda video çekiyorum diye tuhaf hallere giriyorsun. başkasına birşeyler anlatırmış gibi olman gerekirken gürültücü bir hal alıyorsun. baştaki intro uzun ve sinirbozucu bide.

UmutYıldızYT

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bana sorarsan video çekme stilini değiştirmen lazım. benim hiç hoşuma gitmedi videon. videoda video çekiyorum diye tuhaf hallere giriyorsun. başkasına birşeyler anlatırmış gibi olman gerekirken gürültücü bir hal alıyorsun. baştaki intro uzun ve sinirbozucu bide.
Tuhaf Haller Derken ? Video Çekerken Kendim Olduğumda da biraz eğlenceli ol lan diye yorumlar alıyorum bu yüzden video çekerken biraz manyakça davranmaya çalışıyorum.[DOUBLEPOST=1402768487,1402768306][/DOUBLEPOST]
Tuhaf Haller Derken ? Video Çekerken Kendim Olduğumda da biraz eğlenceli ol lan diye yorumlar alıyorum bu yüzden video çekerken biraz manyakça davranmaya çalışıyorum.
İntro Kısmında Haklısın,en kısa sürede değiştirmeyi düşünüyorum.

MelihCeku

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
özellikle minecraft videosu çekiceksen, manyaklığı bir kenara bırakıp yenilikler,icatlar,modlar,ve görsellik üzerinde durman gerekir. ki sen bu tür videolardan tonlarca yapıp en iyi olanları youtuba yüklemen gerekir. biraz deneyim biraz yetenek işi yani. eğer birilerini kanalına başlamak her videonu izletmek istiyorsan yoksa sadece eğlencelik birkaç videonu izlerler ''off bundan daha iyilerivar'' deyip giderler

Son düzenleme:
En iyi cevaplar
0
ben youtube lol videosu çekmiştim ama oyunu anlatmaktan karakter özellikleridnen bahsetmekten felan nerdeyse oynayamamıştım ancak 1.000 kişi izledi ve 142 abonem olmuştu sırf o videoda yeni kanala geçtiğim için eski hesabı sildim yani anlatmak istediğim burda izleyicilere bişeyler anlatman bi şeyler öğretebilmen videonun 3. dakikasına kadar izledim gereksiz küfürlerden felan kaçınmanda gerekir ve abartı tepki verme normal ol arkadaşlarınla oynuyormuş gibi neyse benden bu kadar :D

UmutYıldızYT

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben youtube lol videosu çekmiştim ama oyunu anlatmaktan karakter özellikleridnen bahsetmekten felan nerdeyse oynayamamıştım ancak 1.000 kişi izledi ve 142 abonem olmuştu sırf o videoda yeni kanala geçtiğim için eski hesabı sildim yani anlatmak istediğim burda izleyicilere bişeyler anlatman bi şeyler öğretebilmen videonun 3. dakikasına kadar izledim gereksiz küfürlerden felan kaçınmanda gerekir ve abartı tepki verme normal ol arkadaşlarınla oynuyormuş gibi neyse benden bu kadar :D
Anlaşıldı o zaman küfrü azaltıyoruz ve kendimiz gibi davranıyoruz bu şekilde olucam sizde abone olun destek çıkın lao :DD:[DOUBLEPOST=1402775078,1402775038][/DOUBLEPOST]
10 tane videom var 56-60 abone ._.
O da ayrı bişi tabi :D:D

Hasantu77

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Dün youtube hesabı açtım.
79 izlenme oldu!

iPad cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.