34 Gün Süren Evim!!

ferkon57

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
güzel olmuş bayağı bi emek vermişsin bide içini gostersen :D ellerine sağlık

Frozenhero

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadasim biraz abarttın sanırım ya da elin yavas. 34 gun? Tamam ev cok guzel olmus ama 34 gunde ben olsam ohoooo :)

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yaptiğimiz malikanenin yaşlanmiş hali gibi :)

kararock

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
34 yanlış kardeşim 34 günde 3 tane şehir yaptım konular karışmış başlık nasıl değişir bilmiyorum!!

muhammet123

Marangoz
En iyi cevaplar
0
beyler yalaan bunu ben indirdim map olarak çalıntıdır MinecraftMap.Home sitesinden çalıntıdır size yalan atmıştır sizde bunu yediniz yani:mad:

RuthlessTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadasim biraz abarttın sanırım ya da elin yavas. 34 gun? Tamam ev cok guzel olmus ama 34 gunde ben olsam ohoooo :)

Aynen 34 gün çok bu eve ben bu evi 3 saatde felan yapardım temelini. İçini düzenlemesiyle birlikte toplam 5 saatimi alırdı komple herşeyi hazır halde.

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende diyorum map tanidik :D

wolcanus

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
evi modsuz yapmışsan uzun sürebilir ama mod kullanmışsan çok kolay bir şey modla bile zor olan şeyler var ama yinede süper olmuş iyi günler :)

Ege KANDEMİR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Güzel olmus eline sağlık 34 gün biraz fazla olsada :D ama yinede emeğine sağlık bide içini at belki 34 güne değecek birşeydir

kararock

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
beyler yalaan bunu ben indirdim map olarak çalıntıdır MinecraftMap.Home sitesinden çalıntıdır size yalan atmıştır sizde bunu yediniz yani:mad:
Kardeşim çalıntı değil!! ben bu evi 34 gün önceden yaptım o aralar ben savelerini koymuştum 3 arkadaşla yaptık bu arada bazı forumlarda vardır bu ama ben yaptım yani yalan söylemiyorum size !1 isterseniz birdaha yapıp koyabilirim ama ben ve 3 arkadaşım yaptık bu evi !!