3 tane garip an

gadrom

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
merhaba arkadaşlar minecraft oynarken karşımıza bazen tuhaf görüntüler çıkabiliyor bende bunlardan 3 tanesini size göstermek istedim
mağara adamı :D :

tavuğa binen zombi:

buda en tuhafı normal dünyamda oynuyordum ertesi gün girdiğimde bu oldu:

TheBlueDeath

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sonuncu için kalbi kast ediyosan efekt olmalı , sen yapmazsan olabilecek bir şey değil yani. Elindekini istiyosan texture hatası . Arkayı kast ediyosan sen yapmışsın. Şartlar bu bunlara karşı çıksanda bunlar dışında 3. fotoğraftakilerin olmasının çok mümkünatı yok.

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sonuncu resim güzelmiş :)

Neria991

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sonuncusu versiyon değişikliginden oluyor galiba O.o Bu arada hangi packi kullanıyorsun ?

TBlues

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Olabilir yani güvenemiyorum ... da çıkabilir :D

Mulfucer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
sonuncusu effect ile yapılabiliyor bunda değişik olan ne anlamadım?

Mr1KinG

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Effect komutları cidden çok iyi oluyor Efekti doğru yazarsan yumruklarınla enderdragona tek atabiliyorsun Yada bir zıplayışta bulutlara çıkıp 3 dakika havada kalabiliyorsun

gadrom

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sonuncusu versiyon değişikliginden oluyor galiba O.o Bu arada hangi packi kullanıyorsun ?
soartex fanver texture packini kullanıyorum
3. resim için galiba modlu minecraft oynarken aynı dünyaya modsuz bir şekilde girdiğim için oldu

Whoproshenob

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
soartex fanver texture packini kullanıyorum
3. resim için galiba modlu minecraft oynarken aynı dünyaya modsuz bir şekilde girdiğim için oldu
Mod itemlerinin texturesi mod dosyalarında bulunduğu için modsuz şekilde girdiğinde mor siyah blok çıkması normal de o kalpler pek iyi değil :p

NoHaxJustGusul

using Miracy.Life;
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tavuğa binen zombi zaten minecraft da olan bir şey. Mağara adamı da 1.7 den 1.8 e geçince skini 1.8 e uyumlu yapmazsan normaldir. 1.7 texture packlerini 1.8 de kullanırsan da aynı görüntüyü alabilirsin. Sonuncu için de bir gusül abdesti alsan fena olmaz.
Beni almasını hiç önermem. ಥ_ಥ

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sonuncuda elindeki item texture'unu sadece komutlarla yapmıştım. Bir tür texture hatası. Ama sen kendin yapmış olabilirsin. Ben anlatmıştım çünkü nasıl yapılacağını.