3 Güvenlik Sorusu !!! :(

Mr1KinG

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şifre ilk önce alınan şahsın adına cevapla olmassa asdasd gibi şeyler yaz yada 123456 falan genelde oluyor

MinecraftModları

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aynısı bana da geldi. Düzelttim. ''Cluess?'' yazan yerin altında ki tıklanabilir yazıya tıkla. E-mail adresini yaz. Sonra e-mail'ine 3 soruyu sıfırlama sayfası geliyor.
Sahte hesapla alakası yok 3 sorunun çıkmasının. Mojang bunu sadece 1 kereliğine güvenlik açısından soracağını söyledi.
Eğer premium sana ait değilse çözümü yok. (Aslında var ama paylaşamam.)

Son düzenleme:

DamRISH

Donuts :3
En iyi cevaplar
0
Sorun nasıl çözülüyor biliyormusun ?

Gidiyorsun 20£'ya aslanlar gibi alıyorsun minecraftı, ondan sonra şifreni kimseyede vermiyorsun, hem iyisinden hesabın oluyor hemde alan insanları sersem yerine koymuyorsun

%100 kesin çözüm

Mr.Papyon

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sorun nasıl çözülüyor biliyormusun ?

Gidiyorsun 20£'ya aslanlar gibi alıyorsun minecraftı, ondan sonra şifreni kimseyede vermiyorsun, hem iyisinden hesabın oluyor hemde alan insanları sersem yerine koymuyorsun

%100 kesin çözüm
Bunlarda sahte hesap bulsun anca.

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
sahte hesap derken dsadsa ne saçmalıyon konuyu kirletme <_<[DOUBLEPOST=1435060712,1435060679][/DOUBLEPOST]
yine kastın bak :)

Sen anlamadın herhalde sanamı söyledim kafatasın boş 1 gram beynin yok anlamıyorsun sana söylemediğimi burada geliyorsun salak diyip atar yapıyorsun şimdi sen buradan git herşeyide kendine alınma ilerde sorun yaşarsın hadi bana eyvallah.
Post kasıp kasmamış olması önemli değil Emre. Eğer rahatsız oluyorsan rapor etme tuşu var. Konuyu devam ettiren sensin burada.
Mineking, sana küfür eden arkadaşın postu kalkmış zaten. Boş yere uyarı yemek istemezsin diye düşünüyorum, yorumu düzeltsen iyi olur.
Bu arada bu sorunun çözümü yok. Arkadaşın bir Giveaway sayfasından almış olsa gerek, e-posta başkasının. Kendi adın üzerine 69 tl'ye alırsan böyle olmaz. Mineking de bu açıdan haklı.

emre5354

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
konuyu tartışma konusu yapmayın tartışma konusu yapanları raporlıycam yardım edin :/

HobbitNetwork

mc.hobbitcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ya arkadaşlar bazen cidden yaşınızı merak ediyorum bu @emre5354 yaşı küçük belli. Gitmiş çalıntı yani ( Son zamanlarda ünlü olan 5 tl ye satılan mcsg bansız sloganlı ) hesaplardan almış gelmiş burada şikayet ediyor. 3 tane soru soruyor 2 sini biliyorum diyor . Bu güvenlik sorularını en başta biz hazırlamıyor muyuz ? Annenizin kızlık soyadı v.s bilmesi lazım değil mi ? Bence daha fazla uzatmaya hiç gerek yok bırakın ne hali varsa görsün çok istiyorsa 60 TL minecraft.

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mojang Güvenlik Sorusunu Unuttuma Tıklayınca Hırsızlık Olmasın Diye 3 ünüde Birden Soruyor.
Yani o hesabın 3 güvenlik sorusunuda artık aynı anda sorman lazım bu değişmeyecektir.
Ben 2 kere güvenlik sorumu unutmustum değiştirdiğimde güvenlik amaçlı bunu yaptılar.
iyide olmuş kendi paranla kendi premiumunu al bunlarla uğraşırsan sonuç bu olur.

emre5354

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Mojang Güvenlik Sorusunu Unuttuma Tıklayınca Hırsızlık Olmasın Diye 3 ünüde Birden Soruyor.
Yani o hesabın 3 güvenlik sorusunuda artık aynı anda sorman lazım bu değişmeyecektir.
Ben 2 kere güvenlik sorumu unutmustum değiştirdiğimde güvenlik amaçlı bunu yaptılar.
iyide olmuş kendi paranla kendi premiumunu al bunlarla uğraşırsan sonuç bu olur.
bedavamı aldım sanıyon çok komiksin hesabı ************ den aldım 19 TL ye e postası değişmez yazıyodu ama skinide değişmiyor![DOUBLEPOST=1435788709,1435788514][/DOUBLEPOST]
Ya arkadaşlar bazen cidden yaşınızı merak ediyorum bu @emre5354 yaşı küçük belli. Gitmiş çalıntı yani ( Son zamanlarda ünlü olan 5 tl ye satılan mcsg bansız sloganlı ) hesaplardan almış gelmiş burada şikayet ediyor. 3 tane soru soruyor 2 sini biliyorum diyor . Bu güvenlik sorularını en başta biz hazırlamıyor muyuz ? Annenizin kızlık soyadı v.s bilmesi lazım değil mi ? Bence daha fazla uzatmaya hiç gerek yok bırakın ne hali varsa görsün çok istiyorsa 60 TL minecraft.
yaşı belli etmişsin kendini boşuna büyük gösterme çok bilmiş yaşın küçük dostum boşuna birşeyler sallama hem 5 TL değil 19 TL ************ den aldım o siteyi bidaha sizde almayın bence kazık yediğimi anlayınca minecraft.net ten 60 TL ye aldım keşke 19 TL mi boşuna harcamasaydım ************ kazıktır!!!