23 Modlu Minecraft Sağlamdır Saçma Modlar Yokdur Bakmadan Geçme

Konu Sağlam olmuş mu ?

• Kullanılan toplam oy
    330

fenerbahceli07

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kedjurapa konuyu beğendim.
Gerçekten güzel modlar var.
Smart movin,Kenshiro mod,Timber,battle towers gibi modlarda olsaydi daha iyi olabilirdi ama yinede güzel :)
ellerine sağlık kolay gelsin

kejdurapa_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kedjurapa konuyu beğendim.
Gerçekten güzel modlar var.
Smart movin,Kenshiro mod,Timber,battle towers gibi modlarda olsaydi daha iyi olabilirdi ama yinede güzel :)
ellerine sağlık kolay gelsin
teşekkürler
yeni bi mod daha upload layacam dediklerini yükleye bilirirm

guitarman

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Beyler abarmak gibi olmasın kesin tek bundan değildir ama bunu yüklendikten sonra virüs hata verdi takmadim pc çöktü dikkatli olun.

fenerbahceli07

Marangoz
En iyi cevaplar
0
guitar herhangi bir virüs yoktur olmazsa virüs programını kapat ben denedim çalışıyor.Arada bi virüs programı hata verebilir.Bu tür dosyalarda olur.
Bunlar zararsız virüslerdir.Ancak pcnin çökmesi bir hayli garip.Belkide çökmedi bile.

Ha bu arada virüs koruma programındanda kaynaklanıyor olabilir avast nod32 gibi.

kejdurapa_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bnm pc de virüs olabilir ama 7 8 aydır filan format atmadım gayetde sağlam virüs olsa çökerdi dimi

Enokan

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
slenderman ı sil çünkü slenderman aniden çıkabilen ve aniden kaybolabilen bir mob kalp hastaları için iyi diel

mehmemet

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Obsidian Man
bunu nasıl yapıyoruz

fenerbahceli07

Marangoz
En iyi cevaplar
0
848mehmet848 her virüs bilgisayarı çökertmez.Zaten virüs yok.Konu dağılmasın diye virüs çeşitlerini söylemeyeceğim kusura bakmayın.

kejdurapa_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Obsidian Man
bunu nasıl yapıyoruz
Obsidian Man mob ve obsidian dan kit yapmaya yarıyor ve obsidian bulmak için bir kaç alternatif yol var heralde 1 yol vardı :)
ufak taşlar var onu topla crafting de birleştir farkli bi blok vericek onuda kare şeklinde craft la obsidian verir :)