23 Modlu Minecraft Sağlamdır Saçma Modlar Yokdur Bakmadan Geçme

Konu Sağlam olmuş mu ?

• Kullanılan toplam oy
    330

fanatik332131

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
yenisinde nası lkuracam anlatr mısın ve tkt dosyasınıı tekrar versen

fanatik332131

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
abi yaptım indirdim yani tkt dosyasını attım sonra more crepperi sildim ama değişmedi bişe yanlış bişe mi yapmuşım

kejdurapa_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
abi yaptım indirdim yani tkt dosyasını attım sonra more crepperi sildim ama değişmedi bişe yanlış bişe mi yapmuşım
bak snn modu kople sil yani minecraft i tamamen sil hiç bi dosyası kalmasin sonra indirdiğin rar in içindekileri
appdata ya at
yani aynı olayi yapacaksin ama eski dosyalar kalmayacak

fanatik332131

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
abi ben zaten .minecraftı sildim senin verdiğin yeniyi attım sonra dediğim gibi aynısını yaptım her şey aynıydı .minecrafta attım tkt dosyasını ama bişe değişmedi buradan değil de mesajlardan konuşalım

kejdurapa_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
abi ben zaten .minecraftı sildim senin verdiğin yeniyi attım sonra dediğim gibi aynısını yaptım her şey aynıydı .minecrafta attım tkt dosyasını ama bişe değişmedi buradan değil de mesajlardan konuşalım
abi ben mi anlatamadin yoksa senmi anlamadin :S
verdiğim tekkit i nasil kullancağını yazdım
burdaki modlarla tekkin in hiçbir bağlantısı yok

verdiğim jar ı java ile aç Bak Java diyorum jar a sağ tıkla birlikde aç a gel javayı seç tmm
sonra mesaj da söylediklerimi yap daha nasıl detaylı anlatayım bilemiyorum ki

Ve
burdaki mod için .minecraft ı sil tamamen sil
sonra burdan indirdiğin rar ın içindeki .minecraft ı appdata ya at sorna minecraft.exe den gir bu kadar tmm

fanatik332131

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
abi ben tekkiti sormuyorum ben e ye basıp envaneteriyi açınca donmadan bahsediyorum bu senin verdiğin de e ye basınca donuyor onu nasıl çözecem

kejdurapa_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
abi ben tekkiti sormuyorum ben e ye basıp envaneteriyi açınca donmadan bahsediyorum bu senin verdiğin de e ye basınca donuyor onu nasıl çözecem
abi şu an bendede o yüklü hiç üstünde oynamadım
bi sorun var tmm ama neden oluyor hiç bilmiyorum :/

kejdurapa_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
hani çözdüm demiştin abi çözdüm dein :( donmayı

bende bazı tuşlara basınca çöküyordu tuşları silmeye kalkıncada çöküyordu bende options.txt den tuşları sildim öyle düzeldi
bide oyundayken durup dururken çökmesi vardı oda More Creeps And Weirdos dan doalyıdı modları tekrar yükledim
düzgünce temiz bi minecraft yapdım ve artık çökmüyor bende yani sağlam bi şekild euplaod etdim
bende hiç bi sorun yok sağlam
sorun un nerde olduğunu bilsem bakayim ama hiç bilmiyorum :S

KingKaan2

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Illuminating Flare bune ŞİMDİ DINI DINININI Olum Sen kafayı mı yedin !

Rurikhan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
mod berbat ! gercekten 8 gb ram ım var 2 gb ekran kartı var kasıyor ve mod aşırı saçma çoğu özellik çalışmıyor battle craftta ki ele 2 sey alma çalışmıyor sen bu modda hiç hayatta kalma yaptınmı ? :D yapamazsın acyip sacma ucan robotlar felan var tamam bazıları saglam tale of kingdoomks felan ama digerleri acayip sacma gercekten birlesşince oyunun icine etmisler !