▀▄▀▄▀▄ [2061 Türkiye][ Dünyayı Fethetmeye Hazırmısın? ] ▀▄▀▄▀▄

sselim545

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
adım selim
nick qooqle
saygi orta
yas 15
minecraft oynama suresi 5 yıl

TheVM

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

[PG]´Fortress

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merak etmeyin bunun gibileri zaten almıyacağız.
Bu arada serverin hostu düzeltiliyor ve [ip].com'lu olucak serveri ipsi.
Hub alınacaktır.

PLAYKEKEPLAY

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ad :Burak
Soyad: Acıpayam
Nick :brkrc07

Deneyim :^3yıl
-insanlarla alakadar olmamla beraberinde telefon numarası hertürlü yardım ve destek 7/24 arıya bıleceklerı sabit bir hat. bunun yanında 7/24 online kişiligim. cabası olmakla beraberinde Cevre genişligimde bulunmaktadır minecraft oynayan cevrem eminim yetkili oldugum bir serveri sevecektir.

tabi söylede düsünüle bilir yardım ? bu asla arakdaslarımın ve benım ıstemedigimiz bir şeydir .
gerekirse onlara haberde vermem zaten onlarda ,''Faction'' Survivor '' Serverlerinin hakkını vermeyi
Tercih eden insanlardır. umarım bu yazıyı okuyup en kısa zamanda bana haber ulaşır

iyi oyunlar . İyi günler Allaha emanet.

icole

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ad :Burak
Soyad: Acıpayam
Nick :brkrc07
Deneyim :^3yıl
-insanlarla alakadar olmamla beraberinde telefon numarası hertürlü yardım ve destek 7/24 arıya bıleceklerı sabit bir hat. bunun yanında 7/24 online kişiligim. cabası olmakla beraberinde Cevre genişligimde bulunmaktadır minecraft oynayan cevrem eminim yetkili oldugum bir serveri sevecektir.
tabi söylede düsünüle bilir yardım ? bu asla arakdaslarımın ve benım ıstemedigimiz bir şeydir .
gerekirse onlara haberde vermem zaten onlarda ,''Faction'' Survivor '' Serverlerinin hakkını vermeyi
Tercih eden insanlardır. umarım bu yazıyı okuyup en kısa zamanda bana haber ulaşır
iyi oyunlar . İyi günler Allaha emanet.
Alındınız Skyblock Serverimize Bekleriz RPG Yapimda :IP:iskyblock.myftp.biz

PLAYKEKEPLAY

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Alındınız Skyblock Serverimize Bekleriz RPG Yapimda :IP:iskyblock.myftp.biz
Rica etsem skype den eklermisiniz.. Tskler Bu arada İnsanlarla yakınlıgım coktur haksızlıga . tamülüm yoktur. adaletli bir yardımcı yönetici bana gördügünüz rütbe herneyse.. Bilginize. :)