20 yaş üzeri birlikte video çekmelik oyuncu arıyorum !

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Sen kimsin? CİA falan mısın ? herşeye atlıyorsun. Ayrıca insanların yorumlarının saçma olup olmadığına sen mi karar vericeksin?
Ne Cia fanı varmış be usta ben de fbi faniyim :D[DOUBLEPOST=1422963567,1422895807][/DOUBLEPOST]@yentibaba yaşım 16 eğer bu yaş sizin için kabul edilebilir ise beni de aranıza almanızdan şeref duyarım.

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kardeşim grupça alınan bir ortak karardır en az 18 olma şartı. Ama şöyle söyliyim kısa bölümlü veya seriisiz oynanabilecek durumlarda benim için dert değil. Hepinizi alabilirim oyuna. Hattâ her türlü oyuna. Fakat mc için premium şartım olur.. Diğer bir konuya bizim server'ımız kapandı. Yani 1aylık periyotlarla alıyoruz genelde. Video çekimi veya normal oynamak-takılmak için olsada hamachi derdi çekmek istemiyoruz, mâlum artık 1.7.9 sonrası aşırı kasar hale geldi mc (hamachi üzerindeyken)
Bu nedenle uğraşıyoruz hiç. Sözün özü bi serverınız varsa gelirim ortak bişeyler yaparız.. En azından ben yeniden server alana kadar..
Fakat grubumuza kalıcı olarak katılmak için bu gruptakilerin ortak kararıdır 18+ olunması. Bu konuda elimden bir şey gelmez. .

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İlgilendiğin için teşekkürler değerli kardeşim.

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
sunucu falan benim için dert olmaz. fakat sizin grup 10 kişiden fazla ise lag olabilir.

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Anca 5 kişi birikir. Bizden bir yada iki kişi anca katılır kardeşim. Normalde bile zor denk geliyoruz biz. Okul iş ev cart curt derken vakitler denk gelemiyor birbirimizle

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Anca 5 kişi birikir. Bizden bir yada iki kişi anca katılır kardeşim. Normalde bile zor denk geliyoruz biz. Okul iş ev cart curt derken vakitler denk gelemiyor birbirimizle
O zaman sorun değil :D
Edit : 4k video kaydı alabilme imkanım var bu arada :)

aw007

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
slm kardesim benim yasım 23 istersen ekleyebilirsin. bende youtube de calısmalarım olmustur. skype ıd : gokhanbarlas92

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ekliyorum kardeşim teşekkür ettim iletişim için. Akşamları toplu konuşma tanışma sohbet ortamımız oluyor genelde denk gelebilirsin. Akşam 7'den sonra açıyoruz ortalama. Görüşmek üzere

aw007

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
dün misafirim vardı. vu aksam konusabılırız.

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
hiç sıkıntı değil. şansa bizdende 2 kişi haricinde hepimiz pazartesiye kadar doluluk içinde olacağız iş güç okul seyahat misafir vb durumlar oluştu bizlerde de. yarın akşam toplanırız inş.[DOUBLEPOST=1423697629,1423427320][/DOUBLEPOST][Güncel]

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
EKLERSEN GELİRİZ YAŞ 18 Bİ AYRINTILI KONUSURÜZ
Selamlar Selçuk kardeşim hoşgeldin. Aramızda görmek isteriz seni de. Detaylıca konuşuruz teferruatları. Skype: yentibaba
İletişim için bir bilgi bulamadım profilinde. Eklemeni bekliyorum