2.Medieval Çalışmam (Awesome Face Sonrası...)

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aynı şeyi benim sormam lazım. Gönderdim. Başka yerde post kas .

Hala kendisinin haklı olduğunu sanan 12 yaşındaki bir çocuk... üyelik alımları açılmasaydıda gelmeseydiniz. Hala inkar ediyor birde Joebricksy'den çalmışsın. resimler bile ayni.

Pancakes

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Hala kendisinin haklı olduğunu sanan 12 yaşındaki bir çocuk... üyelik alımları açılmasaydıda gelmeseydiniz. Hala inkar ediyor birde Joebricksy'den çalmışsın. resimler bile ayni.

Ne yazacaksan özelde yaz arkadaşım. Başka yerde post kas. Galiba sen hiç 12 yaşında olmadın.

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ne yazacaksan özelde yaz arkadaşım. Başka yerde post kas. Galiba sen hiç 12 yaşında olmadın.

12 Yaşında olmana bir şey demiyorum bu kadar kendini büyük görmeler ne ? üstüne ben yaptim diye joebricksy'nin haritasını paylaşıyorsun. Farkettik diye post kasmış mı oluyoruz ?!

Pancakes

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
12 Yaşında olmana bir şey demiyorum bu kadar kendini büyük görmeler ne ? üstüne ben yaptim diye joebricksy'nin haritasını paylaşıyorsun. Farkettik diye post kasmış mı oluyoruz ?!

Kendimi büyük görmüyorum , ben başkasının haritasını paylaşmış olsam bile daha demin yazdıklarının çoğu post kasma amaçlı.

MRSMinecraftER

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Pankcakes Gazamoda değilsin ve bu dolandırıcılık ve yalanlar ilede asla olamıcaksın...........