2 GB Ram 1.15 GB veya Daha Düşük Gözüküyor

EmreKozan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Speedfan yükle oradan fanı sonuna kadar çalıştır işte (sessizliği bozmakk için güzel program :D
Hayatında bir defa bile bilgisayar topladınmı B) Bilgisauarla ne kadar haşır neşirsin :D Materyal kötüymüş sana bir foto atarım bir daha İntel Lafı Açmassın Okey !
GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ha?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

EmreKozan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ha?

Şimdide "Ha ?" oldu :!.Alındı HTML Kodunu Yanlış Yere Yazmışım Kusura Bakma :).herkes Overclock Uzmanı Olmuş Fakat Sorsan Sıvı Azotla Soğutmayı :) hiçbir kimse bi halt bilmiyecek :D.Afedersiniz ama çok bilmişlik yapmıyorum.Birde Yukarıda ki Mesajında Yine Hata Var :
İşlemci 85 derece diyor. İşlemci mi fan mı daha önemli dersen herkes işlemci diyecektir emin ol.
Güç Kaynağı ne kadar kaldırıyorsa o kadar açmasını öneririm.
Şimdi Kardeş Güç Kaynağı Bilgisayar Üzerindeki Elektronik Devrelere Giden Elektriği Düzenler ve Voltaj Düzenlemeleri Yaparak Sistemin Olası Problemlerden Korur.Lütfen İnsanları Yanlış Yönlendirmeyelim.

@I3eyazCrafter
Arkadaşım Sistemin Doğru Çalışabilmesi İçin RAM'in Bir Kısmı Kullanılır.Bu kısıma herhangi bir bilgi kaydedilmez.Yapacak Bir Şeyin Yok :). RAM Takviyesi Yapabilirsin.

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Şimdide "Ha ?" oldu :!.Alındı HTML Kodunu Yanlış Yere Yazmışım Kusura Bakma :).herkes Overclock Uzmanı Olmuş Fakat Sorsan Sıvı Azotla Soğutmayı :) hiçbir kimse bi halt bilmiyecek :D.Afedersiniz ama çok bilmişlik yapmıyorum.Birde Yukarıda ki Mesajında Yine Hata Var :
Şimdi Kardeş Güç Kaynağı Bilgisayar Üzerindeki Elektronik Devrelere Giden Elektriği Düzenler ve Voltaj Düzenlemeleri Yaparak Sistemin Olası Problemlerden Korur.Lütfen İnsanları Yanlış Yönlendirmeyelim.

@I3eyazCrafter
Arkadaşım Sistemin Doğru Çalışabilmesi İçin RAM'in Bir Kısmı Kullanılır.Bu kısıma herhangi bir bilgi kaydedilmez.Yapacak Bir Şeyin Yok :). RAM Takviyesi Yapabilirsin.
herkes overclock uzmanı olmuş mu?
mesajlarımın hiçbirinde overclockla ilgili bir şey geçmiyor.

EmreKozan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
herkes overclock uzmanı olmuş mu?
mesajlarımın hiçbirinde overclockla ilgili bir şey geçmiyor.
Mesajların bu konuda geçicek diye bir şart yok ! BU KONUDA GEÇİYOR.
126 dereceyi SEN NERDE GÖRDÜN KARDEŞİM ' BİOS ZATEN İŞLEMCİDE ÖNLEM OLARAK 85-90 DERECEDE RESET ATAR PC. Mesajların daha dikkatli olsun :) güzel olsun.Birde gelmişsin AMD ısınır zaten demişsin. 64 BİT İşlemciyi kim çıkardı.Dünya GHZ Rekortmeni Kim ? (Bir Araştır) Senin gibi çok var.(FanBoy-Belki Öyle Değilsindir Bilmem ! Yanlış Anlama Sakın ) Burdan Forumdaki Tüm İnsanlara Sesleniyorum :). AMD Stok Fan ile gelip Overclock Nasıl Yapılır Diye Konu Anlatılmaz. Sonra böyle insanlar oluşuyor.AMD Çok Isınıyor gibi cümleler dolaşıyor. Neyse Herkeze İyi Günler Diliyorum. :) İyi Forumlar.Ha unutmadan
Ekran Kartı Overclock(yani Hızlandırmak) bu konuyu sabit yapanın ben aklını ... Adam Akıllı Moderatör Lazım İstersem Banlanıyım Yinede Söylemek İstedim. :D

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Mesajların bu konuda geçicek diye bir şart yok ! BU KONUDA GEÇİYOR.
126 dereceyi SEN NERDE GÖRDÜN KARDEŞİM ' BİOS ZATEN İŞLEMCİDE ÖNLEM OLARAK 85-90 DERECEDE RESET ATAR PC. Mesajların daha dikkatli olsun :) güzel olsun.Birde gelmişsin AMD ısınır zaten demişsin. 64 BİT İşlemciyi kim çıkardı.Dünya GHZ Rekortmeni Kim ? (Bir Araştır) Senin gibi çok var.(FanBoy-Belki Öyle Değilsindir Bilmem ! Yanlış Anlama Sakın ) Burdan Forumdaki Tüm İnsanlara Sesleniyorum :). AMD Stok Fan ile gelip Overclock Nasıl Yapılır Diye Konu Anlatılmaz. Sonra böyle insanlar oluşuyor.AMD Çok Isınıyor gibi cümleler dolaşıyor. Neyse Herkeze İyi Günler Diliyorum. :) İyi Forumlar.Ha unutmadan
Ekran Kartı Overclock(yani Hızlandırmak) bu konuyu sabit yapanın ben aklını ... Adam Akıllı Moderatör Lazım İstersem Banlanıyım Yinede Söylemek İstedim. :D
Gsmebooster da 126 derece yazdığını görmüştüm zaten kasayı açtım baktım ekran kartının fanı düşmüş ilk gri sanmıştım da tozdanmis böyle yani nasıl anlamak istiyorsan öyle anla (desem de demesem de öyle anlayacaksınız?)

EmreKozan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kullandoğın 32 bit ve işletim sisteminden kaynaklanır ram'in düşük gözükmesi 64 bit kursan tam olarak görür
Modum :) Yanlışın Var :). 64 BİT 4 GB Üstünü Destekler.Arkadaş ise 2 GB Demiş :).Benim Dediklerimi Uygulaması Lazım Arkadaşın :)

Wido

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeşim anakartının bios unu bilmiyorum ama bios a gir ve onboard u kapa ve bu sayede ekran kartını kullan hep
entegre ekran kartıda devrede

EmreKozan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Uzun zamandır girmiyodum giriyim dedim birileri mesajlarımı silmiş !

I3eyazCrafter

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar, herkese teşekkürler. Tartışma çıkmasını istemiyorum lütfen konuyu çok uzatmayın. Ram takviyesi yaptım 4 GB oldu fakat 32 bit kullanmak zorundayım (babamın işinde kullandığı programlar 32 bitte çalışmıyor). Bu arada ısınma olayı çok sıkıntı yaratmıyor.

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
64 bit 32 bit ile uyumludur ama 32 bit 64 bit ile uyumlu değildir..
yani 64 bit işletim sisteminde yine 32 bit program çalıştıtrırsın ama 32 bit işletim sisteminde 64 bit program çalışmaz :)[DOUBLEPOST=1403178195,1403178148][/DOUBLEPOST]Ek ilave: 32 bit ile en fazla 3 gb ram kullanabilirsin yani o 1 gb rami çöpe atıyorsun ...

I3eyazCrafter

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
yani 64 bit işletim sisteminde yine 32 bit program çalıştıtrırsın ama 32 bit işletim sisteminde 64 bit program çalışmaz :)[DOUBLEPOST=1403178195,1403178148][/DOUBLEPOST]Ek ilave: 32 bit ile en fazla 3 gb ram kullanabilirsin yani o 1 gb rami çöpe atıyorsun ...
Ram'ı öylesine bir arkadaştan buldum zaten hiç bulmamış gibi davranıyorum ...

MikuMC

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
64 yaparsan 1 ram fazla yer yani gene 1 ram çöpe gider

MikuMC

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şimdi biri ümitle gidip 64mü yapsın simdi :D