2 Builder 2 Admin Alım hamacisiz servur

1644Mehmet

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Serveri yeni catım vede 2 arkaşl acagım builder yetenekli araşlar arıyorum bukkit hamacisizdir serverim yetnekjli builderlik yapmış arkadaş arıorum

Furkan1952

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
sa kardeş ben olabilirim 3 senedir mc oynuyorum admin olmak istiyorum arkimle bi ekibiz skype Furkan.cetin12 görüşelim kardeş

Positive

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

ucartan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adınız: Tan
Soyadınız: Uçar
*Minecraft'ı kaç yıldır oynuyorusunuz?:4

DanlouCZ

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Mesaj Atman Yeterli Varsa Admin Yoksa Builder

BerqeMC

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
2 Yıldır 3 Swde Builderlik Yaptım
Skype Ekle:berqemc

MultiRawenTakipcisi

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
merhaba minecraftı beta halinden beri oynuyorum yani 2009da 2010 da pre oldum ilk versiyonda 3 yıldır oynuyorum 7 tane server açtım nitrado bukkit tekkit faction ve survival birde pixelmon hepside 90 gunluk hepsinde hem kurucu hemde builderdim cok yeteneklıyım birsürü mapim var ünlü texturepack te yapabılıyorum Skype : gorevimizminecraft

ucartan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
merhaba minecraftı beta halinden beri oynuyorum yani 2009da 2010 da pre oldum ilk versiyonda 3 yıldır oynuyorum 7 tane server açtım nitrado bukkit tekkit faction ve survival birde pixelmon hepside 90 gunluk hepsinde hem kurucu hemde builderdim cok yeteneklıyım birsürü mapim var ünlü texturepack te yapabılıyorum Skype : gorevimizminecraft
madem sw kurabliyosun kur ozaman

bilgecan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

BJB85

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Skype:Emir BJB85 Rehber oluyim Oyunculara Yardımcı Olurum

erensenel

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Serveri yeni catım vede 2 arkaşl acagım builder yetenekli araşlar arıyorum bukkit hamacisizdir serverim yetnekjli builderlik yapmış arkadaş arıorum
13 serverda admin oldum açıkçası worldedit worldguard kullanmayı bilirim oyundaki ismin : erensenel

bakibar

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Oyun Nicki:Dynemo
Günlük Kaç Saat Online:3.5
Kaç Yıldır Minecraft Oynuyor:2.5
Olmak İstedigim Ve En Çok Bilgim Olan Şey:builderda baya bi bilgim var worl edit çok iyi biliyorum 5 6 server builderlik yaptım oyucularla iyi anlaşırım çok iyi yapı yaparım her an skypede yim reklam yaparım admin komutlarıda bilirim skypem:BARIŞ PERÇİN (dynemo)