1GB = 2TL Nereye Do... - Anket

Yeni sistem nasıl ?

• Güzel len kardeşim

Kullanılan: 3 15.0%
  • Cin gibi

Kullanılan: 0 0.0%
  • Tiksindirici

Kullanılan: 5 25.0%
  • AKK de tiksindirici ama bu daha tiksindirici

Kullanılan: 11 55.0%
  • AKK geri gelsin len kardeşim

Kullanılan: 1 5.0%

• Kullanılan toplam oy
    20

LımonBerk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ahh 10 milyon belkide daha fazla kişi yine türkiyede olduğunu anladı AKK sistemi kalsaydı daha iyi olurdu bence 1GB 2TL demek ha ? saçmalık mesela düşünün Gta5 aldınız kotayı çoktan aştınız hem oyuna para veriyorsunuz hemde indirmek için 120TL daha veriyorsunuz harbiden saçmalık bu harbiden akk kalsaydı daha iyi olurdu birde bazı haber sitelerinde bunu çok iyi bir şeymiş gibi anlatıyor ŞOQ ŞOQ ŞOQ İnternette yeni dönem zaaa ne yeni dönemi 10 yıl geri gittik
http://www.ntv.com.tr/galeri/ekonom...0ftRdsp8nEOi5UIXYcvPtQ/RO_B9zgmpUKW-7sOF2kySg

Neyse ankete oyunuzu verip çıkın bence konudan zaman değerlidir ve zamanınızı boşa harcamayın
bu arada reklam filan yapmıyorum zaten yaptırcak olsalar bana mı yaptırırlardı bence superonline ttnet kullanan varsa TurkNete geçsinler hamamdan çıkmış gibi rahatlarsınız
https://turk.net/

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu durum benimde hoşuma gitmedi.

LımonBerk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Konu güncellenip anket eklenmiştir kusura bakmayın benim dikkatsizliğim

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
türknet güzel de geçemiyorum işte superonline ile sözleşme var :/

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
TTNET ve SuperOnline'da bir değişiklik yok diye biliyorum akk dışında :(

TheGodFather

Emekli
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
TTNET ve SuperOnline'da bir değişiklik yok diye biliyorum akk dışında :(
KabloNET onlarında bu sisteme geçeceğini söyledi Haziran ayında. Devlet firması olduğu için ilk kullanan KabloNET oldu. Diğer firmalar devlete bağlı olmadığı için devletten izin alıp Hazirana kadar AKK' deler.

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali

TheGodFather

Emekli
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Bana da yer ayırın, bu lanet sistemli ülkede yaşamak acı veriyor.

LımonBerk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
@Korkak Adam bin arabaya Kanada'ya gidiyoruz
Burası türkiye welcome to cehennem ama cennet istiyorsan go avrupa
Korkak adam the long dark çek lan the long dark çek ! atomy skpye neydi lan skype neydi !!! KorkakAdama cevap : Türkiye = Cennet ama yönetenler kötü burası artık türkiye değil bunu unutmayın bunu aklınızdan geçirmeden türkiye hakkında yorumda yapmayın artık türkiye dediğimiz yer ya suriye yada kürdistan ırkçılık yasak olmasaydı forumda keşke buraya geliyorlarsa türkçe konuşmayıda öğrenicekler sokaklarda hebeleğ hübeleğğ diye dolaşmıyacaklar kürtlerde dilimizi konuşuyor ama bizim kültürümüze filan uymuyolar artı aşırı kaba ve iğrenç insanlar bir çoğu (ırkçılık yapmıyorum bakın bir çoğu dedim :I) mesela avrupada bir ülkeye gidin onların kültürüne uymazsanız onların dilini konuşamazsanız yada öğrenmesseniz hiçbir yerde istenmezsiniz bunu oyunlarda bile görüyorsunuz bknz : csgo gebersinler umrumuzda değil aynı şey bize olsaydı direk 2dk sussunlar ya bunlar diye bir çukura atıp bizi kafamıza atom bombası atarlardı ne bekliyosunuz bunlar 23 yaşındaki onlara yemek verip yaralarına bakan o alman kadına tecavüz edip öldüren insanlar insan bile diyesim gelmiyor gerçi

Bana da yer ayırın, bu lanet sistemli ülkede yaşamak acı veriyor.
Burası türkiye welcome to cehennem ama cennet istiyorsan go avrupa
hop vize olmadan nereye gidiyorsunuz ?

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Yinede superonline kötü bir internet sağlayıcısı türk telekomun sadece 1 tık yukarısında
Ben öyle düşünmüyorum. Bana göre Turkcell ve Turkcell'in sahip olduğu Superonline, Turktelekom ve diğer internet/telekom sağlayıcılarından kat kat daha iyi.

LımonBerk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben öyle düşünmüyorum. Bana göre Turkcell ve Turkcell'in sahip olduğu Superonline, Turktelekom ve diğer internet/telekom sağlayıcılarından kat kat daha iyi.
Ozaman hayatında internet görmemişsin standart en kötü internetin günümüzde 50mbps olması gerek akk olsada bitince 25mbps olması gerek ama hala ülkenin bazı kesimi 8mbps interneti görünce çıldırıyor