14-Bit Sayı Çarpan Makine

H4CK3RW0LF | Alicãn

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Abi Bişi Dicem Kızma Ama Sen Başka Bişi Yapmıyorsun Ki Bir Kere Çarpma Toplama Çıkarma ve Bölme Makinaları Yaptın Süper Ama Bunları Tekrar Yapıp Sadece Bitini Arttırıyorsun Bize Daha Yeni Şeyler Lazım Derdimi Anlatabildim mi bilmiyorum.

zencimusa

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Abi Bişi Dicem Kızma Ama Sen Başka Bişi Yapmıyorsun Ki Bir Kere Çarpma Toplama Çıkarma ve Bölme Makinaları Yaptın Süper Ama Bunları Tekrar Yapıp Sadece Bitini Arttırıyorsun Bize Daha Yeni Şeyler Lazım Derdimi Anlatabildim mi bilmiyorum.

Bu yaptığım şey daha önce yapılmadı. Normal çarpma makineleri uçak ise bu da helikopter oluyor. İkisi de uçar ama çok farklıdır böyle saçma sapan bir örnekle açıkladım ama olsun.

Praetorian

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bunu yapana kadar pause yapar normal hesap makinesi kullanırım.. peh

Darkless05

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
yaw yeter artik zencimusa minecraftta redstone basinda ölcen yaa biraz survival felan oyna ! ( ama arkadasimiz ***** acar redstone bulur devre yapar :D )[DOUBLEPOST=1376638821,1376638788][/DOUBLEPOST]orda spam yapma yazmis galiba sur_vival yaziyor

Axe_Lord 333

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
yaw yeter artik zencimusa minecraftta redstone basinda ölcen yaa biraz survival felan oyna ! ( ama arkadasimiz *spam yapma* acar redstone bulur devre yapar :sırıtmak: )[DOUBLEPOST=1376638821,1376638788][/DOUBLEPOST]orda spam yapma yazmis galiba sur_vival yaziyor
Yok x.r.a.y yazıyordur :D

Reddy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Videoların çok güzel ve hak ettiğin abone sayısı maalesef yok. Sana önerim gidip bir map yapmak. Eğer iyi bir map yaparsan ve insanlar bunu severse kanalına daha çok insan gelecektir +1 (Tabii bu benim düşüncem sana kalmış)

AtomTR'ye katılıyorum.Ama belki build konusunda kötüsündür.Biriyle çalışıp güzel bir harita ortaya çıkarabilirsin.

Nothing3Lose

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Abey sen bunları yaparken redstoneleri elinlemi koyuyon yoksa World editlemi koyuyon okadar redstoneyi(elinle koyuyorsan Mouse kim bilir ne olmuştur?)

DiPlayZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Abey sen bunları yaparken redstoneleri elinlemi koyuyon yoksa World editlemi koyuyon okadar redstoneyi(elinle koyuyorsan Mouse kim bilir ne olmuştur?)
Sen daha tanımamışsın bu forumu @zencimusa var @Tario76 var @AtomTR var ATC vardı da atını unuttum yani bu forum adam gibi adamların yeri :) En başta kayıt olduğumda kendimi pro sanıyodum bi girdim kendime küfür ettim o derece. :) Tarionun buildini gördükten sonra.