13.mıntıka Askeri Üs Bölümü

Xicho

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bir yapı daha yaptım.13.Mıntıka Askeri Üs binası.Aslında sadece isim icabı 13.mıntıka dedim çünkü yer altında redstone sistemli bir yer.

Giriş :

Kapının açılış yeri :

Piston Door :

Yürürken yanan ışık :

Toplantı salonu ve girişi : (arkadaşlar su olmasının sebebi osmanlı döneminde suyun ses geçirmediği anlaşılıp daha sonrada toplantı yapılacak yerlerde casus ve benzeri kimselerin duymaması için dış cephede su olurmuş. bende ondan yaptım )

Büyü Odası :

İksir Odası :

Silah ve Hidrolik 6.Seviye Silah odası :

Yatak Odaları :

(devamı gelecektir.)

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Basit olmuş :surprise:

Xicho

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
evet ilk bölge biraz kötü gözüksün ilgi çekmesin diye yaptım ilk resme kalede yapabilirdim ama ozaman yere yapmamın anlamı kalmazdı ...

Şimdi minibüs yaptım onu koyacağım :D

timeonmind

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeş güzel olmuş olmasına da 13.mıntıka ne alaka şimdi ? Hemde kitapta ve filmde 13. mıntıka yok oluyor.

Xicho

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Okumadın bilmiyorsun istersen konuşma ? 13.Mıntıka kalkınmanın yeri. Evet yok oluyor ama 13.mıntıkanın altına bir yer kuruldu oradada yaşıyorlar.Açlık oyunları değil. Alaycı kuş ve ateşi yakalamak'ı oku.

timeonmind

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Okumadın bilmiyorsun istersen konuşma ? 13.Mıntıka kalkınmanın yeri. Evet yok oluyor ama 13.mıntıkanın altına bir yer kuruldu oradada yaşıyorlar.Açlık oyunları değil. Alaycı kuş ve ateşi yakalamak'ı oku.
sorry yeni başladimmda :D

Quantum

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bence çok güzel olmuş biraz daha büyüt ne bilim kale falan yap :D (dışarıya tabii ki ) yada bir kaç ev yapıp dışını gizle

hpg62

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bncede çok güzel olmuş

TurkishAdventurer

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
kitapta 3. mıntıkadan bahsederken duvarların taştan ve metaldan olduğu yzıyor

TurkishAdventurer

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
quantum ne saçmalıyorsun 13. mıntıka yer altında dışarıda sadece askeri eğitim alanı ve giriş var

Xicho

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet haklısın Turkish. ve evet demir duvarlar var aynı zamanda her yerin beyazda olması gerekli ama tabii ki profesyonel builderlik yapmadım yani dediğim gibi az uğraştım ve aslında farklı bir şey vardı kafamda bende 13.Mıntıka dedim. Sonrada yaparız orjinalini...