13 İnç Küçük Mü?

WegasTR

En iyi cevaplar
0
Şu an 17 inçlik bir laptopa sahibi. Eskidiği için yeni mekbuk pıro 13" almayı düşünüyorum.
13 inçte mc oynanır mı adam gibi? Csgo mc filan oynanır mı?
Alışılır mı? Büyük müdür?

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
"mekbuk pıro" ile oyun oynamayı düşünmen hata. Aynı fiyata canavar gibi bi' bilgisayar toplarsın her işinide görür. (13" bana göre küçük)

WegasTR

En iyi cevaplar
0
"mekbuk pıro" ile oyun oynamayı düşünmen hata. Aynı fiyata canavar gibi bi' bilgisayar toplarsın her işinide görür. (13" bana göre küçük)
aslında Monster Tulper T5 V8.1.2'de düşünüyorum ama mekbuk pıroğ şık duruyor, touchpad'İ ve klavyesi çok güzel. Aynı şekilde ekranı da qhd çözünürlüğünde.
13 çok mu küçük? 15'ten bir farkı var mı?

DustyPathway

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben yerinde olsam bilgisayar toplardım o fiyata. Macbooklar pek oyun için uygun değil ne yazık ki.

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Aslında sadece mc ve cs oynuyorum. Mac daha güvenli ve sorunsuz diyorlar.
Linux kullanırsan bir mac den aldığın keyfin çok daha fazlasını alabilirsin. Mac'in sahip olduğu kısıtlamalarlada uğraşmazsın. Minecraft ve CS:GO gibi basit oyunlarda da sorun çıkmaz ayrıca. (Gaming PC ler sadece para tuzağıdır)

DustyPathway

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Linux kullanırsan bir mac den aldığın keyfin çok daha fazlasını alabilirsin. Mac'in sahip olduğu kısıtlamalarlada uğraşmazsın. Minecraft ve CS:GO gibi basit oyunlarda da sorun çıkmaz ayrıca. (Gaming PC ler sadece para tuzağıdır)
Linux açık ara en iyisi,işletim sistemini istediğin gibi şekillendire biliyorsun, ve Gaming PC'lerin para tuzağını geçtim,kendi topladığın bir bilgisayar ile çok daha iyilerini yapabilirsin.

WegasTR

En iyi cevaplar
0
Ne yazık ki kasalı sevmiyorum. Ve koyacak yer yok evde.
Linux'a gelirsek tipini sevmedim.
Sanırım belirli yerlerden sonra her şeyi kod üzerinden yapıyorsunuz. 7
Ayrıca Mac'de çok bir kısıtlama yok. iPhone'da babası var ama Mac'de yok.

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ne yazık ki kasalı sevmiyorum. Ve koyacak yer yok evde.
Linux'a gelirsek tipini sevmedim.
Sanırım belirli yerlerden sonra her şeyi kod üzerinden yapıyorsunuz. 7
Ayrıca Mac'de çok bir kısıtlama yok. iPhone'da babası var ama Mac'de yok.
Linux'ın tipini sevmedin hmmm... Linux'ın hackable olduğunu biliyorsun değil mi? Hani kafana göre dizayn edebilirsin falan... Kod üzerinden yapmak zorunda değilsin işlerini. Bir sürü Linux distrosu var mutlaka bir tanesi hoşuna gidecektir. (iPhone jailbreak sonrası tamamen serbest oluyor. Evet iPhone kullanıyorum)

Kasa olayına gelirsek şunun gibi bir şey kullanabilirsin:

Bre 13 inç nasıl küçük olsun daha ne istiyorsun.
Çift monitörle çalışan biriyim bana küçük geliyor maalesef...

Dpelqpleq

2 + 2 = 5
En iyi cevaplar
0
Teknosa gibi yerlerde teşhir olarak var zaten bilgisayarı biraz kullanırsın kafana uyuyosa boyutu alabilirsin. Ben ürünleri incelediğimde 13 bana normal gelirken 12lik macbook çok ufak geliyodu, direk onu elemistim kafamdan.
Ayrıca oyunları sorunsuz oynayabilirsin, sadece ısınma sorunu oluyor. Son sürüm minecraft full ayarlarda kasmadan oynayabiliyorum aynı sekilde cs 1.6 yıda öyle.
Sadece ısınması beni rahatsız ediyor o yüzden monitör alıp ekran aktarması yapmayı düsünüyorum sadece oyunlar için.

WegasTR

En iyi cevaplar
0
Teknosa gibi yerlerde teşhir olarak var zaten bilgisayarı biraz kullanırsın kafana uyuyosa boyutu alabilirsin. Ben ürünleri incelediğimde 13 bana normal gelirken 12lik macbook çok ufak geliyodu, direk onu elemistim kafamdan.
Ayrıca oyunları sorunsuz oynayabilirsin, sadece ısınma sorunu oluyor. Son sürüm minecraft full ayarlarda kasmadan oynayabiliyorum aynı sekilde cs 1.6 yıda öyle.
Sadece ısınması beni rahatsız ediyor o yüzden monitör alıp ekran aktarması yapmayı düsünüyorum sadece oyunlar için.
MacBook pro işini görür diyosun?

soDank

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Başlığa gel ( ͡° ͜ʖ ͡° )

Şaka bi yana, doğru düzgün bir bilgisayar + Linux işini görür diye düşünüyorum.

Dpelqpleq

2 + 2 = 5
En iyi cevaplar
0
MacBook pro işini görür diyosun?
Rahat görür, fakat alıcaksan biraz daha ekleyip kesinlikle yeni pro serisini almalısın. Ekran, klavye, kasa, hoparlör artıları var. Öğrenci indirimi yaptırmayıda unutma, sende indirim çıkmıyorsa üniversiteli bir tanıdığınız var ise onun üstünden indirimle alabilirsiniz.