%100 Gerçek Survival Çok Az Pluginli WG'siz Factionsuz Server IP: 94.120.88.131

TrueSide

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
%100 Gerçek Survival Çok Az Pluginli WG'siz Factionsuz Server IP: 94.120.88.131

Themadman

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
giriyorum ama kayıt olmamı istiyor falan bir şey yapamıyorum yardımcı olurmusun ?

egealtiok

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Konu Yeri Yanlış Üzerine Yanlış Git "Faction Wars" Kısmına Yap Konuyu Konu Kilit ! . *-*

egealtiok

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ozamn gitsin Survival kısmına yapsın iki kişi -çok az bile olsa- pluginli bir sunucuya yeter mi ?[DOUBLEPOST=1371834645,1371834515][/DOUBLEPOST]Ve bu arada Plugin'li Sunucular Factions sunuculardır çoğunlukla survival sunucularında sadece Wg ve Lockette vardır bu da sadece diğer oyuncular, başka oyuncuların yaptıklarını ellememeleri içindir...

daniel_gs123

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ozamn gitsin Survival kısmına yapsın iki kişi -çok az bile olsa- pluginli bir sunucuya yeter mi ?[DOUBLEPOST=1371834645,1371834515][/DOUBLEPOST]Ve bu arada Plugin'li Sunucular Factions sunuculardır çoğunlukla survival sunucularında sadece Wg ve Lockette vardır bu da sadece diğer oyuncular, başka oyuncuların yaptıklarını ellememeleri içindir...

Factionsun ne demek olduğunu biliyorumusun? ne biliyorsan bil fakat bukkit = factions değil factions sadece bukkit serverlere bir plugin senin gibi yeni-yetme minecraftcılara sinir oluyorum.

egealtiok

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ben de "Çoğunlukla" lafını kullandım... Ve öyle yeni-yetme de değilim !!!