1 Önemli soru

Cootue

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
En azından benim için önemli :D bi tane mod var adını bilmiyorum ama görmüştüm Kendini küçültebiliyorsun veya başka bi şeyi mesela köylü modun adını bilen varsa yazabilirmi

Jb$hadow

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tam bilmiyorum ama arartiricam buylutup kucultmeli degilmi ?

Süleyman Emre KAYA

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Custom NPC's mod olabilir. Oyuna yeni inssan karakterler ekliyor, yeni kişiler ve stiller ekliyor. İsterseniz kendi adamınızı veya korumanızı yapabiliyorsunuz. Birsürü meslek var bankacı, koruma vb. İstersen karakteri büyültüp küçültede biliyorsun. Kısacası oyuna insanlar ekliyor ve onları yapılandırıyosun.

Cootue

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
guliver modu olabilir
evet o mod yükledim[DOUBLEPOST=1378551600,1378551465][/DOUBLEPOST]
Custom NPC's mod olabilir. Oyuna yeni inssan karakterler ekliyor, yeni kişiler ve stiller ekliyor. İsterseniz kendi adamınızı veya korumanızı yapabiliyorsunuz. Birsürü meslek var bankacı, koruma vb. İstersen karakteri büyültüp küçültede biliyorsun. Kısacası oyuna insanlar ekliyor ve onları yapılandırıyosun.
o mod bende yüklü ama nasıl npc yapıcam bilmiyorum yapamadım[DOUBLEPOST=1378553044][/DOUBLEPOST]
Aslında o modun Türkçe tanıtım Videosu varsa Link atarmısın ?

Süleyman Emre KAYA

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bak orada custom npc's die aletler falan geliyo. Orda çapa şeklinde bi alet var o da ekmekten yapılıyo, yani tahta koydugun yerlere ekmek koyuyon. onunla sag tıklıyon, orda player i falan yaratma var. En yakın zamanda sana videoyu çeker yollarım. adını yorum olara yazarım videyonun