#1 FACTION / BOSS / SİLAHLAR / VIP ÇEKİLİŞLERİ / QUAKE / KİTLİ HUNGERGAMES (faction.zoocraft.net)

Captan123456

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
BEYLER SW İĞRENÇ ORMAN İĞRENÇ OYNAMAYIN GİRMEYİN İĞRENÇLİK AKIYO

Dornishman

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

Captan123456

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ya aslında sizlede bi sorunum yok hilelerle sorunum var adam kapalı kapıdan eve giriyo biraz da orman kötü her yer kazılmış bi yerden sonra ev yapılmasına izin verin her yer kazılmış düzeltin oraları birde ban yedim davegurneye özürlü dedim o bana küfür etti sonra ban attı

Dornishman

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ya aslında sizlede bi sorunum yok hilelerle sorunum var adam kapalı kapıdan eve giriyo biraz da orman kötü her yer kazılmış bi yerden sonra ev yapılmasına izin verin her yer kazılmış düzeltin oraları birde ban yedim davegurneye özürlü dedim o bana küfür etti sonra ban attı
Zaten orman belli bir yerden sonra builde açık, sizin de dediğiniz gibi boş yere ban yememişsiniz.

likecraft

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
TEBRIKLER, Ne kadar düşman olsakda kral gibi bir sunucunun var Faction sunucularda 1.Diyebiliriz!

NKDavey

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konuyu Baltaladıgım Felan Yok Beni İlgilendiren Serverinde Reklamcı Olup Olmadıgı Degil Bu Reklamda Serverinizin İsmi Yazmakta Ben Sizi Sorumlu Tutarım Ve Sizin Tavrınız Bu Olmamalı
Sunucumuzda reklamci yok fakat benim düşüncem tabi görüşlerimi özgürce söyleyebilirim . Siz isimle kendi serverinizde reklam yapıp screen shot alıp buraya attıysanız ?. Öyle yapan çok kişi gördük biz. Iyi oyunlar