1 Bilgi 3 Kişi

EminGny

İşsiz
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar bugün ilk forum oyunumla karşınızdayım. Amaç şu üstteki kişinin vermiş olduğu bilgiyi yorumluycak, bir bilgi verecek ve 3 kişi etiketliyceksiniz amaç genelkültürümüz artsın :D Başlıyorum
Eğer Türkiye'ye sadece 2 nükleer santral kurulsa bundan tam 13 milyar tl kar ederiz.
@Iskefiyeli18
@BurnerTroll
@rayandu06

Geleyepehele

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eğer Türkiyeye nükleer santral kurulursa seçimler sırasında gelecek elektrik kesintilerinden dolayı önümüzdeki nesil çüksüz doğabilir
Onun yerine karadenize rüzgar,akdeniz kıyılarına güneş santralleri kurar,elimizdeki nükleer santralleri çıkartırsak doğal enerji kullanır doğaya saygılı davranmış oluruz(hani müslümansınız ya,zarar vermekten başka iş yok)

(Bu arada konu sahibi arkadaş beyninden şüphe etmiştim verdiğin bilgi bunu kanıtladı bugünlük saçmalama sınırına geldin konu kilit,kimseyide etiketlemiyorum)

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ama bunları aramak oldukça masraflı olduğu için bu yol pek tercih edilmemektedir.

İnsan vücudundaki atıkların %30 kadarı deriden uzaklaştırılır. B)

@Noboo
@DostOyuncu
@tilki1967

(Etiketler rastgele seçilmiştir.)

Gökçemis

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok büyük bir insan kitlesine salakmı diyosun ? telekinezi gerçektir... deneyebilirsin

karıncalar kendi ağırlıklarının 50 katını taşıyabiliyormuş, bir insanın tır taşıması gibi bir şey

@BurnerTroll
@abdullah2323
@Ragnar