[1.9.4] TAS DEVRI | SATILIK PROJE | YAPAMADIK SATIYORUZ

Sunucumuz diğer Sunuclardan Farklı mı ?

• Tamamen Farklı

Kullanılan: 18 72.0%
  • Biraz Farklı

Kullanılan: 4 16.0%
  • Farklı Değil ( Böyle düşünürseniz bize isteklerinizi söylemekten çekinmeyin )

Kullanılan: 3 12.0%

• Kullanılan toplam oy
    25

AhmetAlperen

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Haklı! Çünkü biz burda alınmamıza rağmen giremiyorsak onların ev yapma hakkı yok . En azından hakkımız yenmesin !
Yeter ama ya, tamam güzel sunucu ama ya bizi oyalamayın ya da sorunu çözene kadar kapalı tutun! Haritadan izliyoruz canlı canlı adam madene giriyor ev yapıyor odun kesiyor kaynak topluyor keşfe çıkıyor biz sunucuya alındık ama giremiyoruz... Lütfen sorun düzeldiğinde sunucuyu sıfırlayın ki hakkımız yenmesin. 1 Tane odun kesip ev yapsa bile bu haksızlıktır.
Whitelist sorunu çözülüyor bekleyin.

FettahBayan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Elimizden bir şey gelmez sunucuyu açınca sorunlarla karşılaştık ve bakıma almak zorunda kaldık

JuggerX

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Haklısınız fakat sunucu açmak sanıldığı gibi pek kolay bir iş değil. Öyle nitrado'dan server alıp içine bulduğun her plugini atmakta sunucu açmak demek değildir. Evet belki pluginleri tek tek kodlayarak sunucuyu açmıyoruz. Fakat elimizden geldiğince en stabil ve sorunsuz bir oyun için elimizden geleni yapıyoruz. Zira En küçük bir hata veya açık beraberinde birçok komplikasyonlara sebebiyet verebilir. Buda istenmeyen bir durumdur. Elimizden geldiğince tek tek inceleyip en küçük eksiği ve hatayı çözmeye çalışıyoruz. Bunun içinde sizin sabrınıza biraz ihtiyacımız var. Belki beklediğiniz gibi bir şey bulamazsınız fakat neler istediğinizi bize bildirirseniz sunucunun amacını bozmayacak şekilde ona göre yaptırımlar uygulanacaktır. Anlayışınız ve sabrınız için teşekkür ederiz.

FettahBayan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Siteye saldırı oldu şuanda onunla uğraşıyoruz. Ve Kapatmadık sorunlarımız oldu biliyoruz fakat bizde bunları çözmeye çalışıyoruz. Ayrıca serverden daha önemli şeylerimizde var. Bir yaşantımız, okulumuz, aileimiz yani bütün yaşantımızı servere dökemeyiz.
Sizlerden sabrınızı rica ediyoruz.

Zelodux

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1 ay oldu... zamanımızı çaldınız, foruma o kadar yazı yazdık tek gecede habersiz sildiniz. Umutluyduk sonunda güzel bir sunucu geliyor demiştik ama yanılmışız.

Madem beceremediniz neden siteye saldırı oldu, zamanımız yok işimiz var bakımda vb bahaneler dediniz? Yapamadık deseniz gayet anlayışla karşılardık ve alternatifler arardık hatta yardim ederdik. Satabileceğinizi de sanmiyorum. Çünkü birçok kişiyi haftalarca oyaladiniz ve zamanını çaldınız.
En basit çözüm: whitelist olayını kapatıp herkese açık sunucu yapabilirdiniz, sadece bir öneri. Nasıl bir "sorun" olduğunu bile söylemediniz bizlere.

Ayıp ettiniz. Her gün bi gelişme var mi diye kontrol ediyordum.

EmreİsHere

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1 ay oldu... zamanımızı çaldınız, foruma o kadar yazı yazdık tek gecede habersiz sildiniz. Umutluyduk sonunda güzel bir sunucu geliyor demiştik ama yanılmışız.

Madem beceremediniz neden siteye saldırı oldu, zamanımız yok işimiz var bakımda vb bahaneler dediniz? Yapamadık deseniz gayet anlayışla karşılardık ve alternatifler arardık hatta yardim ederdik. Satabileceğinizi de sanmiyorum. Çünkü birçok kişiyi haftalarca oyaladiniz ve zamanını çaldınız.
En basit çözüm: whitelist olayını kapatıp herkese açık sunucu yapabilirdiniz, sadece bir öneri. Nasıl bir "sorun" olduğunu bile söylemediniz bizlere.

Ayıp ettiniz. Her gün bi gelişme var mi diye kontrol ediyordum.
Çok haklısın . Hergün okuldan gelince direk bakardım artık bakamayacağım . Satacaksan niye bize umut verdin ? bahane uydurdun ? bence direk söyleseydin kalp kırmazdın !