| 1.8x | SonSurvival | Hayatta Kalma Sunucusu | Emek Survival Gelişmek Çok Zor | Rütbe - Pet Sistemi - | BAKIMDA

YahyaTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1533974621167.png
1533974621167.png
SONRA BOLE IPBAN ATIO AMA COKERTEMCEMI ZANNEDIO SUAN BEKLESIN. ANI YASIORUM BEN :D

eray2434

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Amaan kardesmnapcan calinti skriptleri kullanarak anca o kadar yapabilio voiexx benden caldi jackpotu kumari her seyi /market /ahida
doğrudur kardeşim böyle birinden ne beklersinki sadece para için açmış serveri başka hiçbirşeyi düşünmüyor.

YahyaTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
doğrudur kardeşim böyle birinden ne beklersinki sadece para için açmış serveri başka hiçbirşeyi düşünmüyor.
Onu Birak Takas edek pl leri dedi ss ler vardi moderatorler silmis Sikayet etti galiba nseher seyi benden aldi pl lerin hepsi bana ait

freshhcan

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
aaa ama yeter be bi giriyoz 5 saniye girme diyor giriyom lütfen tekrar giriş yap diyor 2. bot koruması ondan sonra yine giriyom 5 saniye bgekle diyor yine giriyorum 1 dakka giremiyorsun böyle servermi olur 10 üzerinden -1

voiexx

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
aaa ama yeter be bi giriyoz 5 saniye girme diyor giriyom lütfen tekrar giriş yap diyor 2. bot koruması ondan sonra yine giriyom 5 saniye bgekle diyor yine giriyorum 1 dakka giremiyorsun böyle servermi olur 10 üzerinden -1
kardeşim 27 kişi giriyo bi sen giremiyorsun hata sende hiç sabır yokki sırf siz iyi oynayın diye koruma getiriyoruz saldırı yapmasınlar diye onada laf ediyorsunuz Allah Allah rahatsız oluyorsan foruma mesaj atmassan sevinirim bırak serveri olsun bitsin

DonsuzT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Amaan kardesmnapcan calinti skriptleri kullanarak anca o kadar yapabilio voiexx benden caldi jackpotu kumari her seyi /market /ahida
Saydığın pluginler ücretsiz spigot plugini, skriptler ise forumda defalarca paylaşıldı. Yani sana ait bir şey değil :)

voiexx

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Saydığın pluginler ücretsiz spigot plugini, skriptler ise forumda defalarca paylaşıldı. Yani sana ait bir şey değil :)

DonduzT doğru söylüyor bilgiyi kısaca söylediğin için teşekkür ederim donsuz

voiexx

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sunucumuz tam gaz devam ediyor
sonsurvival.batihost.com
bekliyoruz :)

Pithrang

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hiçbir şekilde küfür ve hakaret etmeme rağmen bu herkese garezi olan Rehber tarafından mutelendim yetkisinin alınmasını istiyorum

Ekli dosyalar

• qwe.png
    qwe.png
    123.2 KB · Görüntüleme: 353

Pithrang

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Evet oyuncuları kendi hatasından dolayı banlayan bir admin daha bu serverdede oynanmayacağını görmüş oluyorsunuz ne yönetim ekibi nede rehberlerde hayır yok

Ekli dosyalar

• banned.png
    banned.png
    329.5 KB · Görüntüleme: 337