[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

TuBeDiS

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Açılsada oynasak daha görmediğimiz sistemin daha iyi gelmesi bizim için çok büyük bir fark yaratmıyor

KralSoykan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ulan Poppy'nin bile trap remixi çıktı bu server daha açılmadı

skype58993

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sıktı ama yeter of tarih veremiyorsanız pekii temmuz ayı içinde açılır mı

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
sıktı ama yeter of tarih veremiyorsanız pekii temmuz ayı içinde açılır mı
Tarih verse bile aklına yeni bir şey geliyor ardından söyledikleri tarih uzuyor. Böyle böyle buraya kadar geldik.

SM-T230 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Risp

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tarih verse bile aklına yeni bir şey geliyor ardından söyledikleri tarih uzuyor. Böyle böyle buraya kadar geldik.

Sonsuza kadar böyle sürecekse beklemenin ne anlamı var?

skype58993

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sunucu'nun çok bekleyeni var kapanma riski de kalmadı gibi bir şey rol yapmayanlar için önlem olarak white list düşünüyor musun ?

Risp

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Forumdaki hesabımı bu sunucu için açtım. 2 yıl öncede oynuyordum. Sunucu o zamanlar çok iyiydi şimdi fazla güncelleme geldiğinden abartıldı. :( Eski tadı verir mi bilmiyorum. :/

Recep_67

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ee artık başlığın sonuna kapandı yaz yaza kesin açılır diyorlardı yaz bitecek yine açılmayacak bence, %99 yazıp milleti sevindirme kaç aydı o %1 lik kısmı yapamadınmı?

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Serveri görmeyenler kötülüyor bence :/ ben servere girdiydim o buglu şeylerden sonra gayet güzeldi bildigin araba kursu var la soygunda bile araç var siz gelmezseniz gelmeyin biz 2 3 yıl daha bekleriz. Dahada kirletmeyin.

MicroPro

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Serveri görmeyenler kötülüyor bence :/ ben servere girdiydim o buglu şeylerden sonra gayet güzeldi bildigin araba kursu var la soygunda bile araç var siz gelmezseniz gelmeyin biz 2 3 yıl daha bekleriz. Dahada kirletmeyin.
Çok doğru . Beklemekten sıkılmayacağız . Çünkü biliyoruz ki geçen her saniyede Ege abi yeni sistemler eklemekle meşgul . Ve bu da bize sabretme gücünü kazandırıyor . Ayrıca beklemek istemeyen , sabredemeyen birkaç kişi gitsin ne yazar ...

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Çok doğru . Beklemekten sıkılmayacağız . Çünkü biliyoruz ki geçen her saniyede Ege abi yeni sistemler eklemekle meşgul . Ve bu da bize sabretme gücünü kazandırıyor . Ayrıca beklemek istemeyen , sabredemeyen birkaç kişi gitsin ne yazar ...
Eklesin eyvallah da eklenebilecek her şeyi ekledikten sonra sunucu açılınca ne ekleyecek. Hatırlatalım sunucuyu her hafta güncelleyeceğim dedş.