[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

TuBeDiS

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
@delete_clem haklı sen önceki sunucuyu pek bilmiyorsun galiba. Ayrıca sunucu hayat rp değil hayat simulasyonu yani rp zorunlu değil.

SM-T230 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yok hacı ben baya oyandım orda demek istediğim şey şudur ; önemli olan çoğu kişi için rp yapılabilecek bir ortam olabilmesi en azından benim çevrem öyleydi rp zorunlu değil biliyorum

Rakunkafali

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İlk 1 ayda sınavdan 50 puan almıştım o an hesabı silip başka bi çardan tekrar sınav olmak geldi de neyse serseri olarak 1 ay devam ettik be ne günlerdi :D Eroin tarlasına giderken az mı target yemedik

ToprakAri

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kimsenin şevkini ve umudunu kırmak istemem ama versiyon 1'in ve güncellemenin amacı nedir?Eğer bütün güncellemeler tek seferde yapılırsa versiyon yazmanın ne amacı kalır? Çok az kaldı diye diye bir yılı geçtik.Asgardia uzaya 18 ayda uydu fırlatacak ama daha bir micecraft sunucusu açılamadı! Eminim çok güzel şeyler yaptınız ama artık açın.Nasıl diğer serverler güncelleme yapıyorsa sizde öyle yapın bir yılı aşkın süredir serveri kaptıp insanları bekletmek güzel bir şey değil.Bu server daha temmuzun sonlarına anca açılır.Hiç beklemeyin.

TuBeDiS

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Kimsenin şevkini ve umudunu kırmak istemem ama versiyon 1'in ve güncellemenin amacı nedir?Eğer bütün güncellemeler tek seferde yapılırsa versiyon yazmanın ne amacı kalır? Çok az kaldı diye diye bir yılı geçtik.Asgardia uzaya 18 ayda uydu fırlatacak ama daha bir micecraft sunucusu açılamadı! Eminim çok güzel şeyler yaptınız ama artık açın.Nasıl diğer serverler güncelleme yapıyorsa sizde öyle yapın bir yılı aşkın süredir serveri kaptıp insanları bekletmek güzel bir şey değil.Bu server daha temmuzun sonlarına anca açılır.Hiç beklemeyin.
Sende haklısın fazla beklemek sinirleri geriyor ama ben yıllarımı verdim bu sunucuya ve anladım ki ege bize en harika deneyimi sunnak için uğraşıyor oda haklı ama bakım gerçekten öok uzun sürdü ege sunucuyu aç biz bugluda oynarız eksikte oynarız aaa bak bu şu serverde var bunda yok diyemeyiz çünkü eakibiniz / alternatifiniz yok ben sadece 1 aylık süreçte bile anladım ki bu serveri 1 yılda zor ezberleriz her salı güncelleme gelecek zaten aç artık serveri ne olur sanırım seneye 12 olacak çok ilgilenemeyeceksin bari güncel zamanı kısaltmayalım serveri açın lütfen

TuBeDiS

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ege biliyorum en iyi deneyime uğraşıyorsun ama biz bugluda oynarız her hafta update gelicek zaten sen serveri açtığında ubisoftun oyunlarından bethesdanın çoğu oyunundan daha kaliteli olucak emin ol sen aç yeter bugluda oynamaya razı eski sweetçiler hala burada seni bekliyor

ToprakAri

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sende haklısın fazla beklemek sinirleri geriyor ama ben yıllarımı verdim bu sunucuya ve anladım ki ege bize en harika deneyimi sunnak için uğraşıyor oda haklı ama bakım gerçekten öok uzun sürdü ege sunucuyu aç biz bugluda oynarız eksikte oynarız aaa bak bu şu serverde var bunda yok diyemeyiz çünkü eakibiniz / alternatifiniz yok ben sadece 1 aylık süreçte bile anladım ki bu serveri 1 yılda zor ezberleriz her salı güncelleme gelecek zaten aç artık serveri ne olur sanırım seneye 12 olacak çok ilgilenemeyeceksin bari güncel zamanı kısaltmayalım serveri açın lütfen
Dediğim gibi güncelleme ve versiyonun anlamı kalmıyor.Burn update olarak sokuldu yana yana bir şey kalmadı