[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herkes açtığı sunucunun tutmasını ister Ege'de çok uğraşmıştır o konuda bir sıkıntı yok inşşallah emeğinin karşılığını alır fakat Whitelist olmadığı için RPG hakkında hiçbirşey bilmeyen oyuncular basıcak serveri buda RPG yok olmasına neden olacak Ege'nin White list açmamasının sebebi serverin tutması RPG önem verse idi Whitelist açardı bu yüzden konuyu açtığı yer yanlış veya konu başlığı saçma dikkatli bakarsanız RPG bölümündesiniz .
Tamam, bakın arkadaşımız ne kadar sakin ve düzgün bir üslup ile eleştirilmiş. Bakın şunu demeye çalışıyorum. Sunucumuzda rol yapan kitle de bulunmakta. Sunucumuz rol yapmanın AĞIRLIKLI olmadığı bir sunucu olmakla beraber, Simulasyon sunucusudur. Bunu değiştirmeyi düşünmüyorum, Whitelist açarak bir hata yapmak da istemiyorum. X sunucusu bu hatayı yaptı ardından düzeltti.

IJustWatchI

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tamam, bakın arkadaşımız ne kadar sakin ve düzgün bir üslup ile eleştirilmiş. Bakın şunu demeye çalışıyorum. Sunucumuzda rol yapan kitle de bulunmakta. Sunucumuz rol yapmanın AĞIRLIKLI olmadığı bir sunucu olmakla beraber, Simulasyon sunucusudur. Bunu değiştirmeyi düşünmüyorum, Whitelist açarak bir hata yapmak da istemiyorum. X sunucusu bu hatayı yaptı ardından düzeltti.
Hocam uzatmaya gerek yok neyse başarılarının devamı diliyorum .

KralSoykan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hocam size katılıyorum.Oyun Yardımcısı tagıyla ROL yapmayı seven birisini oyunda görevlendirirseniz (belli bir ücret karşılığında)bence rpg yavaş yavaş öğretir.
Not: Beni Oyun Yardımcısı yapın demiyorum.Lazım diyorum.Ayrıca kendimi kastedmiyorum!
-İyi forumlar :)

KralSoykan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
BU yerden sonra artık bu tartışmayı devam ettirmeyin değerli arkadaşlarım.
Ayrıca bazı şahıslar post kasmak adına yorum yapıyor :) Onlarda sayın moderatorlarımız ilgilenebilirmi lütfen :)

RandomMac5

KreeDome
En iyi cevaplar
0
Hocam size katılıyorum.Oyun Yardımcısı tagıyla ROL yapmayı seven birisini oyunda görevlendirirseniz (belli bir ücret karşılığında)bence rpg yavaş yavaş öğretir.
Not: Beni Oyun Yardımcısı yapın demiyorum.Lazım diyorum.Ayrıca kendimi kastedmiyorum!
-İyi forumlar :)
Dostum senin dediğini yapmak için egede baya Fazla para olması lazım ama oyun içi para ise olabilir :)

efe138

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
server ortalama ne zaman açılır?

efe138

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
server ip aynı mı olacak yoksa değişecek mi?