[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

P01sonArr0wz

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Peki sınavda kopya çekerken yakalandık ya da düşük aldık o zaman bir daha sınava girebiliyor muyuz?

KakashiCZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yalnız şaka maka sınav videosunda soruların cevaplarını gördük. Oyundada o cevapları geçeriz tam puan alırız hiç zorlamadan. Bi sansür falan koy.

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
mesleklerin puanını Yazarasan İyi Olur :D
Üniversitede puan tablosu var .
Peki sınavda kopya çekerken yakalandık ya da düşük aldık o zaman bir daha sınava girebiliyor muyuz?
Maalesef. Ama günlük bonuslarda 3. günde ve 1. haftanın sonunda kutular veriliyor. O kutulardan %li şansla +50 Puan çek çıkıyor. 0 almışsanız bile birkaç ayda tam puana yükseltebilirsiniz. Günlük bonuslar üst üste girdiğiniz zaman aktif oluyor. örneğin 1 hafta boyunca her gün girdin 1 kutu veriyor.
Yalnız şaka maka sınav videosunda soruların cevaplarını gördük. Oyundada o cevapları geçeriz tam puan alırız hiç zorlamadan. Bi sansür falan koy.
Soruların kendisini de doğru cevapları da görmedin neyin ne olduğunu nereden bileceksin? soruları gör tuşuna basmadım.
Sunucu ne zaman açılacak ? harika görünüyor.
Herkes bekliyor :p

Mustafafa1907s

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ege abi biz seni saat 1'dede bekleriz 12'dede sen ne zaman açıyosan aç biz her zaman oynayacağız

Grafit

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Üniversitede puan tablosu var .

Maalesef. Ama günlük bonuslarda 3. günde ve 1. haftanın sonunda kutular veriliyor. O kutulardan %li şansla +50 Puan çek çıkıyor. 0 almışsanız bile birkaç ayda tam puana yükseltebilirsiniz. Günlük bonuslar üst üste girdiğiniz zaman aktif oluyor. örneğin 1 hafta boyunca her gün girdin 1 kutu veriyor.

Soruların kendisini de doğru cevapları da görmedin neyin ne olduğunu nereden bileceksin? soruları gör tuşuna basmadım.

Herkes bekliyor :p
Aydınlat bizi :)

Mustafafa1907s

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yalnzı ege abi serverin videoalrını çektiğinie göre server tamamlanmış :D Bizi bekletme da :D

ahmet93

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
bu gün vidolari atarlar yârin açarlar gibi geliyor bana yada aksama da açabilirler

Defking

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
3. videoyu atmışın silah güçlendirme sistemi güzelmiş ama en sevdim sistem *** asdklasşkdlsş CİDDİYİM