[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok yardımcı olmuş olursun. Hele ki sunucumuzun ilk açıldığı zamanlarda bugları lütfen bildirin.. tek başıma kodlama yaptığımı hesaba katarsak elbette gözümden kaçmış şeyler olacaktır..

Merak edenlere söyleyeyim şuanda sınav sistemini ayarlıyorum efsane oluyor ^.^

Güzel bir sınav yap ya yapıyodunbi sınav herkes 60-200 puan :D

bug bulursam ondan yaralanib götü amaçlar için kulancam saka bug bulursam size sölicem direk :D
Yaş kaçtı?

ahmet93

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
yaş 13 neden sordun

severe de yarim saat dolascam sonra sınava gircek yoksa olmuyo
0 alirim cikarim

cok heyecan liyim ogün cuma ilk giren ben olmaliyim severe

bisey sorcam da mimarlar özel arazi alip ev sata bilceklermi

1 dk ne cok sey yazim

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bi ara oynama şansını bulmuştum okadar Sinirmi desem Eylencemi desem birleşip çorba olmuştu Polisler yanımdan uzaklaşmıyordu bende Silah aldım eroyin tarlasına akşamdan sabaha kadar eroin kastım araba aldım Birinde Son model hızlı araba vardı benim arabaya bin basıyordu neyse sonra Çöpçülüge gittim sınıfları denedim sonra polislikte kaldım herkes bıkıyordu Herkezi yakalıyordum Aynı şey oldu resmen Benim Sinir oldugum şeyi anladım ve sadece Koruma gibi mc donald ı korudum adamları sinir etmedim daha fazla :D

Isimsiz_TR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Evet sayın seyirciler maçın başlamasına 2:30 saat kaldı :D

utkutekten123

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
22:30 da 2:30 saat kaldı nasıl oluyo matematiğiniz 0 heralde bide adam işsizmi gecenin 0 ında neden açsın swyi 20:00 gibi açar bence

DoktorBey

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Evet bugün cuma ve karne günü hem okullar kapanıyor hem de hayat rpg serveri açılıyor. Seviyorum ya bu serveri çok eskiden de oynardım ve şimdi tekrar oynayacağım bir de tatil denk geldiği için 2 katı fazla oynayacağım server dopdolu olacağından %100 eminim. Ben bir sitede yaşıyorum ve bir sürü küçük,büyük çocuk var ve neredeyse yarısından fazlası minecraft oynuyor. Ben de onlara serverin sitesini ve bugün açılacağını söyledim. Kimsesiz Hayat RPG'nin eğlencesi çıkmaz. Ama çok kişiyle aksiyonlu, maceralı bir oyunda hep birlikte oynarız inşallah :)

_RyukSoul_

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ege abi aç sw yi artik ben ryuksoul hani skypede konusmustuk hadi lutfen ac sw yi artik

Galiba sw yi acmiycak

ahmet93

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
açicak bu gün o kesinde saat kaçta açar kimse bilmiyor galiba sitemi host aktarmaya çalisiyo

_RyukSoul_

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Açilirsa direk bankaci falan olurum geralde sakam sinav da 6uksek alirsa ya dktor yada astronot olcam önceden acil doktordum