[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Peki sürüm 1.7.5 olmucak galiba dimi?
'' Küçük bir duyuru yapacağım .. Sunucumuz 1.8 Sürümüne büyük ihtimalle geçecektir .. Sebebi birçok yenilikten geri kalmamızdır .. kopmple bakıma girerek yepyeni bir sunucu olup çıkacağını umuyorum .. ''

Kısmı sorduğun soruyu yanıtlıyor sanırım .

EditPro

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Bu güne kadar gördüğüm en sağlam RPG sunucularından biriydi. Kapandığında baya bi üzülmüştüm. Meslekler değişmedi ise size önerim önce hırsızlık daha sonra astronotluk astronotlukta biraz para kasıp polis olmanız. SweetNetwork ekibine başarılar diliyorum. Vip, Donator gibi ranklar olacak mı ?

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu güne kadar gördüğüm en sağlam RPG sunucularından biriydi. Kapandığında baya bi üzülmüştüm. Meslekler değişmedi ise size önerim önce hırsızlık daha sonra astronotluk astronotlukta biraz para kasıp polis olmanız. SweetNetwork ekibine başarılar diliyorum. Vip, Donator gibi ranklar olacak mı ?
Ortada ekibim falan yok olmadı da :/ tek başımaydım (hala öyle) bil de sonra farklı şeyler olmasın , sadece 2 tane rehberim var onlar sadece sizle ilgileniyor hiçbir sisteme karışamıyorlar God mode hakları dahi bulunmuyor..

Belirli Bir Zaman Verebilirmisin?
Evet 90 gün tatiline girmeden açılacağını umuyorum .. Derken bu bahsettiğim süre yarında olabilir 1 ay sonra da ..

EditPro

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Rehber v.b alımlar olacak mı ? Rehber Tagı için rehberlik isteyenlerden değilim merak etmeyin :)

Beta Testi filan yapılacaksa yardım edebilirim.

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu Sitesini halledeyim de, Oraya açılsın diye oy verin oy sayısı yeterli dereceye ulaştığında bitişini erkene alabilirim ..

Rehber v.b alımlar olacak mı ? Rehber Tagı için rehberlik isteyenlerden değilim merak etmeyin :)

Beta Testi filan yapılacaksa yardım edebilirim.
Alımların olacağını hiç ama hiç sanmıyorum.. Neden mi ? ihtiyacım yok, sistemi tek başıma taşıyorum ayrıca 2 tane eski rehber bulunuyor ..

MiracEfendi

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucu Sitesini halledeyim de, Oraya açılsın diye oy verin oy sayısı yeterli dereceye ulaştığında bitişini erkene alabilirim ..

Alımların olacağını hiç ama hiç sanmıyorum.. Neden mi ? ihtiyacım yok, sistemi tek başıma taşıyorum ayrıca 2 tane eski rehber bulunuyor ..
Her Söylediğiniz Kelimenin Arkasından Bir Soru İşareti Bırakıyorsunuz :D
Website Linkde Yazarmısın :)

SoundCrusher

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0

-_- İş Başı İs Coming Desenize Yine Çalışıcam (Sakter Useless )

Florianni

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Sunucu adresi (IP) değiştirilecekmi yoksa aynımı kalacak ?