[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

Risp

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Açılsa ben çok oynamam. Bir sürü sunucu çıktı

SM-G532F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
İnsanları zorla oyna diye çağıran yok. Ben bu sunucuda hiç kimse olmasa bile tek başıma oynarım. Tek başıma bile olsam ayrı bi güzel eroin ekip 30 saniye beklemek bile güzeldi. Abartmıyorum. Ve bir sürü dediğin 2 tane zor şu anda 3 ay içinde açılması beklenen bi sunucu var. Orasıda daha açılmadı.

D3mirh4NTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ege , uzaylılarla çalışıyo olabilir.İletişim zor olduğu için bitirememiştir.

-Uzaylıları gören masum Köylü

delete_clem

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İnsanları zorla oyna diye çağıran yok. Ben bu sunucuda hiç kimse olmasa bile tek başıma oynarım. Tek başıma bile olsam ayrı bi güzel eroin ekip 30 saniye beklemek bile güzeldi. Abartmıyorum. Ve bir sürü dediğin 2 tane zor şu anda 3 ay içinde açılması beklenen bi sunucu var. Orasıda daha açılmadı.
Öhöm öhöm, evet açılmayan. Ama ben tekrar SAMP a dönmeyi planlıyorum. LSPD kovalayinca admin gelmeden off road yapıp kaçmayı özledim .d

SM-G532F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Risp

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucunun açılacağına hiç emin olmadığım kadar eminim. Yakın bi tarihte açılacak. Nereden duyduğumu söylemiyorum. Çünkü gereksiz oyuncular toplanıyor.

TuBeDiS

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
hahaha bune la güzel dediler bişe sandım 1.8 nedir qweqwe:DSA:F:DfQW:qwc yazık boş boş 150 sayfa mesaj sohbet konusu

şimdi bişe bilmeyenler konuşur 1.8 pluginler iyi 1.12.1 kasıyo derler .QWE:qf uyanın uyanınn
Seni linç eder bu 150 mesajlık konuşanlar ;D 2 yıldır bekliyoruz yiter