[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Polisler boşuna hapse atıyor :(
İyi Günler Öncelikle Polisler Kafasına Göre Hapse Atamaz Komutlar Kodlar O Şekilde Çalışmıyor .. Ben Onları Aranan Oyuncuları Hapse Atacakları Şekilde Ayarladım .. Kodlarda En Ufak Sıkıntı Yok Ve Rolüne Uymayan Oyuncular Oyunun Akışını Bozup Can Yakamıyorlar ! Kolay Gelsin Keyifli Oyunlar ..

Bay ZZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İyi Günler Öncelikle Polisler Kafasına Göre Hapse Atamaz Komutlar Kodlar O Şekilde Çalışmıyor .. Ben Onları Aranan Oyuncuları Hapse Atacakları Şekilde Ayarladım .. Kodlarda En Ufak Sıkıntı Yok Ve Rolüne Uymayan Oyuncular Oyunun Akışını Bozup Can Yakamıyorlar Kolay Gelsin Keyifli Oyunlar ..
İlginiz için teşekkürler, 5 dk aranıyorsun yazıyordu fakat aranıyormuyum komutunda gözükmüyordu. Bende aranmıyorum sandım da :D

MrSakal

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Sunucunuz gayet başarılı ve iş adamı meslegi eklenirse mutlu olurum
iyi forumlar...

MhaWTHoR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
1
Hemen White-list ekleyin lütfen

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mimari kötü, Fikir güzel, Sistemler iyi fakat çok karışık ve aşırı saçma bieir sunum var 20 dakika oynadım 10 dakikası hapiste geçti. Ayrıca rolsel chat yok.

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mimari kötü, Fikir güzel, Sistemler iyi fakat çok karışık ve aşırı saçma bieir sunum var 20 dakika oynadım 10 dakikası hapiste geçti. Ayrıca rolsel chat yok.
Elimden Geldiğince Bir şeyler Yapmaya Çalışıyorum Yorumunuz İçin Teşekkürler .. Arada Çek Sağa ! Çek Sağa Diye Rol Yapan Polisler Hastayı Kaybediyoruz Diye Bağıran Doktorlar Var ..

Hemen White-list ekleyin lütfen
Üzgünüm Oyuncu Kaybı Nedeni İle Sunucuyu White Listle Ayakta Tutabileceğimizi Düşünmüyorum .. Elimden Geldiğince Suncuyu Amacından Saptırmadan Düzende Tutmaya Çalışıyorum ..

Sunucumu kapalı :<
Hayır Açık Şuanda .. Ve Gün Boyu Neredeyse Hep 32 / 32 Olduk Sunucuya Sığamadık ..[DOUBLEPOST=1435260790,1435260715][/DOUBLEPOST]
Sunucunuz gayet başarılı ve iş adamı meslegi eklenirse mutlu olurum
iyi forumlar...
Ayrıca İş Adamı Nasıl Para Kazanabilir İş Adamı Derken Neler yapabilir Ayrıntılı Yazarsanız Mesleklere Ekleyebilirm ..

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Bu sunucuya "RPG" denmez malasef "Alıntı Yok" derken neyden kastediyorsun :?

S

Switcher

Ziyaretçi
Bu sunucuya "RPG" denmez malasef "Alıntı Yok" derken neyden kastediyorsun :?
Abi sen reklamcımısın yoksa normal server kurucumusun + Oyuan girdim muhteşem yapmışlar fakat mimari kötü birde hiç bilgi felan vermemişler komutlarla ilgili felan.

mertcan123

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Servere Girilmiyor internal falan bi hata veriyor javayla ilgili 1.7.5de denedim olmadı 1.7.2de olmadı

Prefer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hoşgeldin bu arada. Biliyorsun oynuyorum zaten, gelin bence Prefer onaylı :)