[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bak sana bir taktik vereyim aradığın cildi kullanan bir hesap bulma konusunda @SweetNetwork

1. Örneğin ben One Piece seven biri olarak Monkey D. Luffy'nin cildine sahip bir hesap bulmak istiyorum. Bunun için ilk önce Planet Minecraft veya herhangi bir siteden indirdim cildimi. Bana tıklayarak sende indir ilk böyle dene sonra olmuyor deme :D

2. Şimdi cildimizi indirdik sıradaki aşama Google'ın Görseller kısmına girmek. Dikkatli bakarsan görseller sayfasındaki arama kutusunda bir fotoğraf makinesi simgesi göreceksin, oraya bas ve görsel yükleyin kısmından indirdiğimiz cildi seç ve arat.

3. Arattıktan sonra arama kutusunda resmimizin sağında şu yazı mevcut "minecraft skin one piece" bu yazıyı sil ve onun yerine oraya "mcskinsearch" yaz ve arat. Bu arada sakın o resmin sağındaki çarpı butonuna basma 2. kısımdan tekrar başlaman gerekir.

Eğer bu işlemi doğru yaptıysan "Ruffy" isimli bir kullanıcının bu cilde sahip olduğunu göreceksin ilk sayfada. Bu işin püf noktası bilinen ve ünlü ciltler aramak, eğer hiç alakasız saçma sapan bir cildi oraya yapıştırırsanız ne yazık ki aradığınızı bulamayacaksınız, umarım yardımcı olmuştur iyi günler. -Sunucudaki her polisle aynı anda çıkan Schaffer79
Çok güzel bir düşünce ^.^ deneyeceğim..

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
SweetNetwork

Neden whitelist alımları kapandı?:(
:/ :/ :/ :/ :/
Sunucumuz Whitelistsiz. Şuanda yani bugünlerde bakım yaptığımdan dolayı whitelist açtım. SİZ giremeyin diye.
Normalde whitelist falan sormayacak size ,_,

Uyuşturucu sistemi tamamen yenilendi. Yeni olarak 5 çeşit uyuşturucu ve bunlara has özellikler geldi.
NOT > Uyuşturucunun adı dışında kalan her şeyini kendim Uydurdum. Yani burada yazanlar gerçek hayatta böyle etki vermiyorlar.
_
Morfin

Aspirinden daha güçlü ve daha uzun fakat daha yavaş sürede iyileşmeyi sağlar.
Açık havada ekilebilir.
Büyüme süresi 2 saattir.
Hasattan 50 ile 75 arası morfin elde edilir.
Tüccarlara satılamaz.

_
Eroin

Hızınıza hız katar. Hız 1 efekti ile 10 saniyelik bir süre zarfında kullanabilirsiniz. Ardından işlevi bitmektedir.
Açık havada ekilebilir.
Büyüme süresi 1 saattir.
Hasattan 50 eroin elde edilir.
Tüccarlara satılabilir.

_
Dimetiltriptamin ( DMT )

Vücudunuz farklı reaksiyonlar verir. Renginiz saniyeler içerisinde değişerek çevreye uyum sağlar, Kamufule olursunuz. Yani 30 saniye görünmez olursunuz. Ateş ettiğinizde bu özelliğiniz kaybolur.
Açık, kapalı, nemli, kuru olmak üzere her türlü hava çeşitlerinde yetişmektedir.
Büyüme süresi 2 saattir.
Hasattan 50 dimetiltriptamin elde edilir.
Tüccarlara satılamaz.

_
Kokain

Bacaklarınızın kimyası bozulur, vücudun ihtiyacından fazla kan ve şeker gider. 15 saniyelik süre zarfında jump 2 efektiyle zıplayabilirsiniz.
Işıksız ve nemli ortamda yetişir.
Yetişme süresi 2 saattir.
Hasattan 25 ile 50 arasında kokain elde edilir.
Tüccarlara satılamaz.

_
Fensiklidin (PCP)

Vücudunuz uyuşur ve acılara karşı dirençli hale gelir. 20 Saniye boyunca bombaların verdiği patlama hasarına karşı %10 daha az hasar alırsınız.
Işıksız ve nemli ortamda yetişir.
Yetişme süresi 2 saattir.
Hasattan 25 ile 50 arası fensiklidin elde edilir.
Tüccarlara satılamaz.

Resim

zenzeser

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ege MTA SA (GTA SA MULTİPLAYER) yı hatırlarmısın? onda bazı serverlerde adminlik yapmıştım serverrdeki bir komut sayesinde sinemada veya barda istediğimiz şarkıyı çalabiliyorduk bu minecraftta getirilebilirmi ? yoksa imkansızmı bir sorayım dedim knk

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ege MTA SA (GTA SA MULTİPLAYER) yı hatırlarmısın? onda bazı serverlerde adminlik yapmıştım serverrdeki bir komut sayesinde sinemada veya barda istediğimiz şarkıyı çalabiliyorduk bu minecraftta getirilebilirmi ? yoksa imkansızmı bir sorayım dedim knk
Konu Sweet Network ise hiçbir şey imkansız değildir. Fakat bunu şu an destekleyemem.
Edit
Bu samimiyet nereden geliyor ,_, meyhane istedin bende isteğini yerine getirdim onun dışında pek tanışıklığım yok seninle.

Son düzenleme:

Abilty

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
100 yıl sonra:sunucumuz açılmıştır geç kaldığımız için özür dileriz

StarLord_TR

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
server neden whitelist ben nickimi ve adımı yazım kabul edin servere

StarLord_TR
Naci Sayıcı

Helllllppp girilmio

abi ne zaman bilgi verde yaz tatilinde açılır mı yaaa server adminlik deneyimim de var istersen help yapabilirim sonvitada bankayı ben yaptım bilir misiniz

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
server neden whitelist ben nickimi ve adımı yazım kabul edin servere

StarLord_TR
Naci Sayıcı

Helllllppp girilmio

abi ne zaman bilgi verde yaz tatilinde açılır mı yaaa server adminlik deneyimim de var istersen help yapabilirim sonvitada bankayı ben yaptım bilir misiniz
Bakımdayız bakımda. Bakım.