1.8 Rastgele Disguise Plugini

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Denemedim. Ama işte bir şeyler yapmaya çalıştım.
Komut: /random-d <isim>
Yetki: donator
Tanıtım: Oyuncu eğer "donator" yetkisine sahipse onun ismini <isim> yazan yerdeki yazıya çeviriyor. Çok basit bir şey ya :D

Unutmadan Link: http://dosya.host/f/Rzd

Şimdi "Virustotal!!" diye bağıranlar olacak. Onlar için de virustotal koyayım.[DOUBLEPOST=1427740785,1427740734][/DOUBLEPOST]
Bu "prefix" ve "suffix" için kullanılıyor. Ya da belki oyuncunun ismini de değiştirebilir bilmiyorum...
Onu bilmiyorum da ColoredTags değiştiriyor oyuncu ismini

SFKY

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Denemedim. Ama işte bir şeyler yapmaya çalıştım.
Komut: /random-d <isim>
Yetki: donator
Tanıtım: Oyuncu eğer "donator" yetkisine sahipse onun ismini <isim> yazan yerdeki yazıya çeviriyor. Çok basit bir şey ya :D

Unutmadan Link: http://dosya.host/f/Rzd

Şimdi "Virustotal!!" diye bağıranlar olacak. Onlar için de virustotal koyayım.[DOUBLEPOST=1427740785,1427740734][/DOUBLEPOST]
Bu "prefix" ve "suffix" için kullanılıyor. Ya da belki oyuncunun ismini de değiştirebilir bilmiyorum...
Yapıtını takdir ediyorum ancak pek bir işe yaramayacaktır.

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yapıtını takdir ediyorum ancak pek bir işe yaramayacaktır.
Arkadaş ne istediyse onu yaptım. Tabi "random" olmadı. Onun için ben binlerce isim bulamazdım. Adam kendi kafasından bir isim atabilir diye düşündüm. Çok da basitti.

SFKY

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaş ne istediyse onu yaptım. Tabi "random" olmadı. Onun için ben binlerce isim bulamazdım. Adam kendi kafasından bir isim atabilir diye düşündüm. Çok da basitti.
Öyle değil tag olarak, tabda bir etkisi olmayacaktır.

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öyle değil tag olarak, tabda bir etkisi olmayacaktır.
Peki ya şöyle düşün. Tabda IsmetRG 'yi gördüler. Peki hangi oyuncu IsmetRG nereden bilecekler? Sadece oyuncular peşine takılmasın yeter diye anladım ben konuyu. Yanlışsam özür dilerim...

A

Andrty

Ziyaretçi
Megacrafter math random ile sadece harflerin bulundugu orn 6 haneli sallamasyon isim yapabilridin.veya config yapip for dongusuyle list acardin oraya eklerdi bunu kullanan rastgele ordan secerdi.

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Megacrafter math random ile sadece harflerin bulundugu orn 6 haneli sallamasyon isim yapabilridin.veya config yapip for dongusuyle list acardin oraya eklerdi bunu kullanan rastgele ordan secerdi.
İşte dediğim gibi config gibi şeyler uzun sürerdi. He math random mantığı güzel. Onu kullanabilirdim. Aklıma gelseydi tabi...

A

Andrty

Ziyaretçi
Config pekde uzun degil aslinda ama .s for dongusu 5 satir config dosyasini tanimlama 3 4 satir. Neyse bu halide is gorur.

mehmetberat52

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
beyler managgdp ile birisine nasıl disguise yetkisini verebilirim

FatihCetin

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ben Yazdım Link Altta:
http://******/1YbJkP
OP Olanlarda Disguise Olan Kişinin Gerçek İsmi Ve Skini Gözüküyor
/d veya /disguise İle Dis Olabilir Yada /ud veya /undisguise ile UnDis Olabilirsiniz
Gereken Pluginler:
ProtocolLib
NickNamer
PacketListener API

****** yerine adfly yazıcaksınız