[1.8.8] Beta-Alanine PvP-PvE - Pet - Kadim Yadigarlar - Timber [%100 Türkçe %100 Survival]

debloat

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
IP: 37.247.96.73

Sunucu kapasitesi şu an 40'tır. Sunucuya ilgiye göre devam edilecek ve oyuncu kapasitesi artırılacaktır.

Admin (ben) ile görüşmek için;

Tavsiye edilen resource pack:
Optifine + Conquest Texture Pack

Görüntüler:

Özellikler:

Sohbet emojileri:
Sohbette http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/smileychat/pages/smiley-chat-list/ 'deki her emojiyi kullanabilirsiniz:

Can Barı:
Mobların canları üstlerinde görünür:

Susuzluk:
Oyunda susuzluk sistemi vardır, su içerek ve ya çeşmeye girerek susuzluğunuzu giderebilirsiniz.

Market sorumluları ve ticaret:
/warp ticaret'e giderek aldığınız zümrütler ile şehirdeki market sorumlularından alış-veriş yapabilirsiniz:

Evcil Hayvanlar:
Elinize bir kayış (Lead) alarak bir moba 2 canı ve ya daha az kalana kadar vurursanız evcilleşir (Kurt ve Kedilere önce kendinizi sevdirmelisiniz). /pcst komutu ile evcil hayvanınızın yetenek ağacını seçebilirsiniz.

Koltuklar:
Merdivenlere oturabilirsiniz!

Avcılık:
Öldürdüğünüz kötü yaratıklar için oyun size bir ödül verir:

Kadim Yadigarlar:
Yaratıklardan kılıçlar, efsunlu taşlar, soketli kılıçlar, tanımsız nesneler, tanımlama kitapları düşürebilirsiniz...

At Koruması:
Atlarınıza Sahip Eyeri takarak kimsenin çalamamasını sağlayabilir, bir sandık ile sağ tıklayarak envanteri olmasını sağlayabilirsiniz

Takas Sistemi:
Bir kullanıcıya sağ tıklarsanız istek yollar, karşınızdaki oyuncu da size sağ tıklarsa ticaret ekranı açılır. Seviye ve para dahi takas edebilirsiniz!

Son düzenleme:

Ozi Başkan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Uğraşılmışa benziyor ama sanki konu yeri RPG olmalıydı.

BySteve

< Metin2 Tema %98 Loading ... >
En iyi cevaplar
0
Güzel Dayz Sunucu yapmışsınız ama , MedicalKit,Mine,Tire,Engine,Clouthing, gibi birçok özellik eksik bunlar için tabi güzel pluginlere ihtiyacın var ayriyetten güzel bir sunucu yapcaksan spigottan paralı pluginlerde alacaksın emin ol ilerde tabi gelişebilirsen .

debloat

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yorumlarınız içinsağolun arkadaşlar sunucunun rpg olduğunu düşünmüyorum skill ya da özel seviye sistemi yok çünkü her şeyi basit tutmaya çalışıyorum bu yüzden survival bölümünde paylaştım

LuciaLittle

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
çok beğendim başarılar şu kanlı ay olayını açıklayabilirmisin?

debloat

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Teşşekürler, Kanlı ay belli bir olasılıkla gerçekleşen ay tutulmalarına deniyor, daha fazla yaratık doğuyor, zombiler elmas setler giyiyor, iskeletler alevli oklar atıyor, yaratıklar hızlı hareket ediyor, gökyüzü kırmızı oluyor vs.

Pyme

-__-
En iyi cevaplar
0
Üstüne birşeyler katılmaya çalışılmış bir sunucu. Arada sunucularına emek verenlerin olduğunu görmek güzel , başarılar diyelim..

ilhan2223

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
IPyi yazıyorum ''can't connect to server ''diyor ama konuya bakılırsa server güzel ve İPyi sayılı değil yazılı yapmanızı rica ediyorum

debloat

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu yeniden aktif arkadaşlar, kimsenin verisi silinmedi, kaldığınız yerden devam edebilirsiniz...