1.7.x Versiyonlu Sunuculara Türkçe Eklenti Paketi

SFKY

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya Şu Eline Bir Eşya Alıp /sat Yazınca Satılan Komutu Kaldırmak İstiyorum Kendim Market Kurup Satmak İstiyorum O Komutu Nasıl Kaldıracağım?
SimpleAlias pluginini sil ve oyuncuların izinlerinden essentials.sell iznini sil :)
ve hayla benim paketi kullanan kaldımıki :)

SFKY

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler . Ve bence paketin gayet iyi emek vermişsin hem başka survival plugin paketi yok :)
Teşekkürler paketi kullandığın için ve paketteki ufak bir bug var ve birçok plugin eminim güncel değildir en kısa zamanda güncelleyeceğim.
Bug çözümü için jobs klasörünü aç ve jobConfig.yml dosyasını aç Farmer: kısmını bul ve
SUGAR_CANE_BLOCK:
income: 1.0
experience: 1.0
kısmını sil yoksa serverindeki oyuncular şeker kamışı kırıp kırıp para kasarlar :)

Rogering

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler paketi kullandığın için ve paketteki ufak bir bug var ve birçok plugin eminim güncel değildir en kısa zamanda güncelleyeceğim.
Bug çözümü için jobs klasörünü aç ve jobConfig.yml dosyasını aç Farmer: kısmını bul ve
SUGAR_CANE_BLOCK:
income: 1.0
experience: 1.0
kısmını sil yoksa serverindeki oyuncular şeker kamışı kırıp kırıp para kasarlar :)
Tamam belirttiğin için teşekkürler

01zoro06

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
GreenArrow ! ? Plugin'i [BAGIR] [SORU] ismi ney[DOUBLEPOST=1399631242,1399630850][/DOUBLEPOST]GreenArrow ! ? Plugininin iSMİ NEY [BAGIR] [SORU]

Emirhanbalo2003

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
abi ben yapamadım ya server bi yardım etsen bana craftbukkit indirom metin belgesi açıom kodu yapışıom farkli kaydet yapıom .bat ekliom olmuo hemen açılıo 1 sn kapanıo

DoctorLL

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
beyler ben bu paketi kulanıyorum Survival Azıcık Editleyip Attım Çok Güzel Tavsiye Ederim.

SFKY

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
abi ben yapamadım ya server bi yardım etsen bana craftbukkit indirom metin belgesi açıom kodu yapışıom farkli kaydet yapıom .bat ekliom olmuo hemen açılıo 1 sn kapanıo
arka planda başka .bat uzantılı sw çalışıyor olabilir :)
ve .bat açılırken ne yazdığını buraya yazarsan yardımcı olurum.

DoctorLL

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
@GreenArrow Kardeşim Yardımına İhtiyacım Var Skype Eklersen Sevinirim Sormam Lazım Bişeler Paketle İlgili .SKype Adresim : DoctorL [RESMİM TÜRK BAYRAĞI]
EKLERSEN SANA 1 KAÇ SORUM OLUCAK

TeomanAtan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
GreenArrow Plugin Paketinde Sorun Var Jarlar Ve Dosyalar Eksik İniyor Sorununu veya Çözümünü söylermisin.

SORUN

emrah4434

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
GreenArrow Plugin Paketinde Sorun Var Jarlar Ve Dosyalar Eksik İniyor Sorununu veya Çözümünü söylermisin.

SORUN
Dosyaları direk jarların içinden ayarlamıs olabilir çalıştırırsan tam ve türkçe olduğunu görürsün.