[1.7.x] CalsaidaCraft Hayatta Kalma %100 Emek Calsaida.nitrado.net

keremaktuna

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

-Sunucumuz 24 kişiliktir ve 2 GB rami vardır.
-Sunucumuz Nitrado güvencesi altındadır.
-İp adresi: Calsaida.nitrado.net veya 5.62.126.74:10400
-Sunucu sürümü 1.7.x.(Yani 1.7.2, 1.7.4,1.7.9,1.7.10)

Calsaida Kasabası çok kez Krallıklar, İmparatorluklar tarafından işgal edilmiş, fethedilmiş bir kasabadır. Bu kadar çok önem sarfetmesinin en büyük nedeni stratejik konumu ve yeraltı ve yer üstü zenginlikleridir. Madencilik ve tarımcılık konusunda gayet zengin olan bu yöre bir gün büyük bir savaş sonucunda harabeye döner ve 2 Türk kardeş ve boyları tarafından bulunur. Bu kardeşler ve boylarındaki kişiler bu kasabayı iyi bir hale çevirmeye çalışır. Bunun içinde yardıma ihtiyaçları vardır ve bu yardımı sağlıyacak kişileri bulabilmek için böyle bir işe kalkışmışlardır.

Türkiye'de son zamanlarda açılan neredeyse aynı amacı, aynı pluginleri, aynı haritaları vs. taşıyan neredeyse aynı olan sunuculardan fark yaratarak hayatta kalma dünyasını azda role play ekliyerek geliştirmeye çalıştık. Gönül isterdi ki VİP'lik satmıyalım ama VİP'lik olmazsa sunucudan bizim elimize para geçmezse sunucu gelişmez yada kapanabilir. Bu yüzden VİP'lik vardır. Tek hedefimiz hizmet!

-Meslek Sistemleri
-Ev ve Pazar Satın alma ve kiralama
-Altın kürek ile claim
-Event(Olay) sistemi
-Takas Sistemi
-Görev Sistemi(Yapım aşamasında)

Bilgi(Spawn):

Portallar:

Market:

Kasaba:

Pazar:

Orman:

**düzenlenecektir**

Kurucular: YunusKandemir, MustafaAlkan
Yardımcı Kurucu: KeremAktuna(Oyun içinde Kerem)
Mod: Şu anlık alımı yoktur belki 1-2 hafta sonra alabiliriz.
Mimar: Şu anlık mimara gereksinim yok gereksinim olduğu zaman alımı olacaktır.
Rehber: Alım var! Toplam şimdilik 2 rehber alınacak.

Son düzenleme:

MustafaAlkan

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eğer sunucumuz bugün saat 21:00'da 10+ çevrimiçi olursa eventler düzenleyeceğiz!..
İyi Oyunlar...

keremaktuna

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu adına yapılmış reklamlar var. Fakat biz Mustafa ile aldığımız karar ile başka sunucuda reklam yapmayacağız. Ayrıca sunucumuzda da Reklamci diye bir rütbe yoktur. Reklam yapan kişilerin bizimle ilgisi yoktur.[DOUBLEPOST=1414307867,1414255279][/DOUBLEPOST]Bu sabah Faction pluginini kaldırıp yerine Altın Kürek ile claim (Grief Prevention) pluginini kurduk. Dün bunun için bir oylama yapmıştık. Ve altın kürek kazandı oylamayı. Ayrıca birkaç tane hata düzeltmesi yaptık.
Altın kürek ile bir yeri claimlemek için /kit claim komutunu kullanabilirsiniz. Bu komut size altın küreği verir. Ve daha sonra istediğiniz bölgenin köşelerini seçersiniz ve olur. Daha detaylı bir sorununuz olursa oyun içinden yetkililer olarak yardım ederiz.
[DOUBLEPOST=1414428036][/DOUBLEPOST]Sunucumuzda olan Nether'a gidememe sorunu düzeltilmiştir.[DOUBLEPOST=1414532768][/DOUBLEPOST]-Sunucuya küfür sansürü eklenmiştir.
-Reklamlara sansür eklenmiştir.
-/invwarp komutu yerine artık direkt olarak /warp komutu kullanabilme getirilmiştir.

Son düzenleme:

Sayanora04

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Deneyeceğim şimdi sunucu güzele benziyor. Aldın şukuyu hadi iyisin :D :D

korkugunu

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eğer girdiyseniz sunucu hakkındaki yorumunuzu alabilir miyim? İyi veya kötü fark etmez. Sunucuyu geliştirmeye çalışıyoruz.

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
İyide değil kötüde değil orta bir kalite sezdim fakat geliştirilebilir.

MustafaAlkan

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
İyide değil kötüde değil orta bir kalite sezdim fakat geliştirilebilir.
Ne konularda eksigimiz var onlarida bilmek istiyoruz ki ona gore gelistirelim. Sizlerin oneri ve tavsiyeleri bizim icin cok onemli.

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

BuilderCocuk

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Alım Varmı :DD[DOUBLEPOST=1414701222,1414700998][/DOUBLEPOST]Mimarlık Sadece :D Olurum Ben

BuilderCocuk

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
[DOUBLEPOST=1414701973][/DOUBLEPOST]Adamı Öldürttü resmen denerken sayonara diye birini alana çekti herkesi[DOUBLEPOST=1414702628][/DOUBLEPOST]
bb
[DOUBLEPOST=1414702880][/DOUBLEPOST]Event Yapma Yetkisi Yoksa Son Resime Bakın

Son düzenleme:

keremaktuna

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lütfen konu altına alakasız mesajlar atmayı bırakın. Biz bir karar verdik ve o kişiyi mimar yaptık. Su anda yazdığınız yazıları sadece sizi almadığımız için yazıyorsunuz. Fakat her zaman istediğiniz olmaz.

keremaktuna

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ayrıca senin yaptığın mimariyide biliyoruz.

BuilderCocuk

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
:DASDASD tşk SD:ASFgkıjdf
geliştirdim kendimi
yaptığım stadı atayım istersen sorun yok cristal arena[DOUBLEPOST=1414759048,1414758943][/DOUBLEPOST]Pişman Olacaksınız :)[DOUBLEPOST=1414759304][/DOUBLEPOST]Geliştim :)[DOUBLEPOST=1414759969][/DOUBLEPOST]

MustafaAlkan

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
:DASDASD tşk SD:ASFgkıjdf
geliştirdim kendimi
yaptığım stadı atayım istersen sorun yok cristal arena[DOUBLEPOST=1414759048,1414758943][/DOUBLEPOST]Pişman Olacaksınız :)[DOUBLEPOST=1414759304][/DOUBLEPOST]Geliştim :)[DOUBLEPOST=1414759969][/DOUBLEPOST]
Yeter artik konu altina sacma sapan konu ile alakasiz yorum yapmayin. Yetkilileri secen kisi Kerem ve secmediyse bir bildigi vardir.

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi