[1.7.X]Bronscraft.nitrado.net - Klan Savaşları - Görev Sistemi - TOP10 - BOSS

smt287

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Serverımız yeniden açıldı.

smt287

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Vip çekilişimiz bugun olucaktır!
Vip Çekilişi eventler ile verilecektir.[DOUBLEPOST=1423077886,1423056327][/DOUBLEPOST]Güncel! Server Vip Çekilişi Yapıldı birdahaki çekiliş haftaya cumartesi günü.

b_2046

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bir faction serverda olması gereken her şey var sexy yani güzel

smt287

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Duyuru: /warp Nether eklendi.[DOUBLEPOST=1423155489][/DOUBLEPOST]Güncel!

Son düzenleme:

smt287

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Alım Yok!
Güncel!

Son düzenleme:

smt287

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu Arada Serverde Bende Wardım IIDEADII YDI Adım Kendi Serverimi Açtım Ve Bronscraftta Çok Hilekar Var Ve Kurucularıda özür dilerim 40 Tlye Bc Vip Aldım
1 Hafta Sonra Ban Yedim.
Dedigin bir adda bcvip alan oynucumuz yoktu şuanda alan tüm viplerimiz serverdan mutlu kurucularımız adaletli.
Senin burada yaptıgın özür dilerimlik gelip benim konumda reklam yapıyorsun.
Report edildin.

Edit: Ayrıca viplerden sadece bir kişiyi banladık oda kendi serverını açmış bizim serverımızda reklam yapıyordu adminlerimiz kurallara uymayanları banlıyor.Bunuda eklemek istedim.

Güncel![DOUBLEPOST=1429038254,1427898974][/DOUBLEPOST]Serverdaki warplar tamamen güncellenmeye başlandı!

Dgknkc9

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İlk bakışım anıyla sunucudaki pluginler gözüme sağlam gözüktü. Fakat faction sunucularda sevmediğim olay warpların fazlalığıdır. Gereksiz warpların silinmesi önerisinde bulunuyorum. Her nedendir bilmem fazla warp hiç hoşuma gitmez, umarım önerim dikkata alınır. BAŞARILAR DİLERİM!

smt287

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlk bakışım anıyla sunucudaki pluginler gözüme sağlam gözüktü. Fakat faction sunucularda sevmediğim olay warpların fazlalığıdır. Gereksiz warpların silinmesi önerisinde bulunuyorum. Her nedendir bilmem fazla warp hiç hoşuma gitmez, umarım önerim dikkata alınır. BAŞARILAR DİLERİM!
Önerin için sağol fazla warpın nedeni birazdan bazı warpların 2 tane olması örneğin Ench-Buyucu ve tamirci-Anvil gibi warpların aynı olması birazda arttırıyor .
Ancak önerini dikkate alıcam sağol.[DOUBLEPOST=1431442782,1430404930][/DOUBLEPOST]YAKINDA 1.7/1.8 tüm sürümlere uyumlu bir server olucak!

Son düzenleme:

AnılcanTtk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben serverde banlanmıştım nedenini bilmiyorum adım AnilcanCG

Celebrex

Goḓ of̖͎ ͉s̹̻k̟͍r̳̭̻̝̺̩i͚̞͉̦͇̲̖pt̻̞͔̩͖̺̜
En iyi cevaplar
0
Ram ın yükseltilmesini tavsiye ederim 2 gb ram alacaksan sadece arkadaşınla oynamalısın :)