[1.7.x - 1.8.x] / PVP / Faction! / KAFA-DÜŞÜRME / IP <-> DragonOnline.Nitrado.Net

ErtanD

Marangoz
En iyi cevaplar
0
GEREKSİZ SERVER, KONU KİLİT.​

Son düzenleme:

FurkanYLMZ

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herşeyi benim konumdan almışsın konunuz bile alıntı, sunucudan ne beklersin ki ?

ErtanD

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Herşeyi benim konumdan almışsın konunuz bile alıntı, sunucudan ne beklersin ki ?
Bu tarz konu tek sen açmıyorsun koçum benim, telifi sendemi konunun he alırız almayız, yargılayamassın hadi başka yerde çokmaya devam et.

FurkanYLMZ

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu tarz konu tek sen açmıyorsun k**um benim, telifi sendemi konunun he alırız almayız, yargılayamassın hadi başka yerde çokmaya devam et.
.d güldürdün taklitler aslını yüceltir :)

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

ErtanD

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Burası sohbet konusu değil, server tanıtım konusu. Serverimiz aktifdir!

ErtanD

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Server SABAH AÇILIYOR! LAPİS'İ KALDIRDIK KUVARS EKLEDİK![DOUBLEPOST=1438648247,1438543967][/DOUBLEPOST]Serverimiz aktifdir!

DenizCan_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server SABAH AÇILIYOR! LAPİS'İ KALDIRDIK KUVARS EKLEDİK![DOUBLEPOST=1438648247,1438543967][/DOUBLEPOST]Serverimiz aktifdir!
sen bu forumda lapis sevmiyoz allah belanı versın dıyenlere bakma bosver lapis kaldırıp kuvars koymak aynı mantık ve kuvars daha hızlı kırılıp daha seri para kasarlar

ErtanD

Marangoz
En iyi cevaplar
0
sen bu forumda lapis sevmiyoz allah belanı versın dıyenlere bakma bosver lapis kaldırıp kuvars koymak aynı mantık ve kuvars daha hızlı kırılıp daha seri para kasarlar
Yanlız lapis kırıdınga bayabi lapis Lazuli veriyor. Kuvars kırdıgında daha az nether kuvars'ı veriyor. Ve bide bu yandan düşün :)

DenizCan_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yanlız lapis kırıdınga bayabi lapis Lazuli veriyor. Kuvars kırdıgında daha az nether kuvars'ı veriyor. Ve bide bu yandan düşün :)
benım dedıgım o degil lapis le kuvars arasında fark ne ondada para kazancan bundada para kazancak