[1.7.x-1.8.x] Faction/PvP [Abartılmamış Tek FACTİON SERVER] IP--> mc.LikeMC.net

fbler700

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kardeşim coğu faction yenilikçi oldugunu söyler ama claim ele gecirme olmaz yani o ne olur faction deil survival sizde elegecirme varmı

AzTecKyRO

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ele geçirme Var.[DOUBLEPOST=1406820410,1406378976][/DOUBLEPOST]Kısa Bi Aradan Sorna Yine Günceliz :)[DOUBLEPOST=1406900730][/DOUBLEPOST]Serverimiz Son Derece Yenilikci ![DOUBLEPOST=1406969320][/DOUBLEPOST]Güncel :)[DOUBLEPOST=1407133639][/DOUBLEPOST]Güncel +

powershark

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu ne terbiyesizlik ! Bu ne yüzsüzlük . Birdaha serverimda gelip reklam yaparsanız yasal yöntemlere başvuracağım ! Emek Hırsızları !!

NetherBerke

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok güzel emek hırsızlıgı yapıyorsunuz . Öncelikle tebrikler . Sonoyuncu , vs vs Bu serverelerde reklam yaptınız.Yasal işlem başlatıyoruz kusura bakmayın

İyi oyunlar..

Not: Ayrıca emek hırsızlıyı yapan serverde oynamak istiyorsanız buyrun .

iTsNooty

Explorer
Sponsor
En iyi cevaplar
0
Terbiyesizlik Diyorum Bu Kadar Adamlar Son Oyuncuya Reklam Vermislerdir

AzTecKyRO

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0

Nitrado Kullanan Arkadaşlar İçin Cevabım SAdece Nitrado Olmayan UnioDex Var O lada Zarten İlişkimiz Karşıklı <3 :)

NewMC1

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Adam haklı bnde yaptım sekilli yazmaya girin net,com yazın ordaki bütün herseyi kopyalayıp küfür engrlleyiciye koyarsanız reklam yapamazlar

powershark

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
:D SS İçin Ticket Attım Ve Cevaba Yapıştırdım Sorun ? :D Çaresizsiniz :)
Hadi ya ahah :D Keşke o tarihi karalamasaydın be canım ? Neyse her türüyle de olsa Sonuçta Emek Hırsızısınız ? Daha ne olsun milleti vip çekilişi var diye çağrıyorsunuz? Tek Ben değilim şikayetçi .Sizle skypeden görüşücektimde yusuf yusuf oldunuz sanki ? Vip alıcağım diyorum belki skype gelirsin diye. Ilgilendigin yok *