1.7.2 ye toomanyitems yükleyemiyorum

tolhan

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar minecraft 1.7.2 ye too many items yükleyemiyorum. TMİnin dosyalarını minecraft.jara atıyorum launchere girip oyunu açtığımda launcher minecraft.jarı silip tekrar kuruyor. Launcherden kaynaklı olabilir ama bana toomanyitem yüklü minecraft jar varsa atarmısınız. .minecraft klasörü de olur (daha iyi olur :)) benim launcherim setcraft.pl gibi bişeydi ismi

ACİLLL YARDIIIMMMMM

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Skydaz ile yüklemeyi dene

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MegaPlay

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
[*] .minecraft => Versions kısmına girin ve 1.7.2 ' nin bir kopyasını oluşturun
ismini 1.7.2 - tmi yapın

[*]Daha sonra klasörün içine girin.İçinde 1.7.2 .jar ve 1.7.2 .json uzantılı dosyalar olacak
Onlarında isimlerini klasörle aynı yapın

[*]Son olarak 1.7.2 - tmi uzantılı dosyayı wordpad veya notepad gibi bir şey ile açarak id kısmına 1.7.2 - tmi yazınız

Daha sonra modu .jar uzantılı dosyanın içine atarak META-INF 'i silin
Launcher'i açın Sürüm olarak 1.7.2 - tmi diye bir şey gelecek
onu seçin.
Sorunsuz bir şekilde çalışacaktır.
Eğer bir sorun çıkarsa buraya belirtebilirsiniz.

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
[*] .minecraft => Versions kısmına girin ve 1.7.2 ' nin bir kopyasını oluşturun
ismini 1.7.2 - tmi yapın

[*]Daha sonra klasörün içine girin.İçinde 1.7.2 .jar ve 1.7.2 .json uzantılı dosyalar olacak
Onlarında isimlerini klasörle aynı yapın

[*]Son olarak 1.7.2 - tmi uzantılı dosyayı wordpad veya notepad gibi bir şey ile açarak id kısmına 1.7.2 - tmi yazınız

Daha sonra modu .jar uzantılı dosyanın içine atarak META-INF 'i silin
Launcher'i açın Sürüm olarak 1.7.2 - tmi diye bir şey gelecek
onu seçin.
Sorunsuz bir şekilde çalışacaktır.
Eğer bir sorun çıkarsa buraya belirtebilirsiniz.
Adam pro işi biliyor uzun ve anlaşılır rehber koyuyor :D

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tolhan

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
saol asllında bunu denemiştiim ama launchere gelmedi bi daha deniyim haber veririrm bu arada korsanmı oynuyorsun? korsan oynuyorsan bana launcherini atsana :)[DOUBLEPOST=1388823962,1388823637][/DOUBLEPOST]hacı :) çok saol bu sefer oldu ama neden 1.7.2 yi kopyalamadan ona yapınca olmuyor anlamadım ne fark varki :)

MegaPlay

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
saol asllında bunu denemiştiim ama launchere gelmedi bi daha deniyim haber veririrm bu arada korsanmı oynuyorsun? korsan oynuyorsan bana launcherini atsana :)[DOUBLEPOST=1388823962,1388823637][/DOUBLEPOST]hacı :) çok saol bu sefer oldu ama neden 1.7.2 yi kopyalamadan ona yapınca olmuyor anlamadım ne fark varki :)
Eğer sen .jar uzantısının içeriğini değiştirirsen oyuna girdiğinde hemen o kendini yeniler.
Fakat sana verdiğim sistemde yaparsan yeni bir sürüm oluşturmuş olursun.Yani kendini yenilemez.Ne yüklediysen onu açar..