[1.7.2] McTurkiye.nitrado.net [Faction/PvP/Nitrado] Yapabilceklerin Deil Yaptiklarin Degerlidir !

L0WeN

Marangoz
En iyi cevaplar
0

Merhaba ben serverin kurucusu ardaburcu28.Serverimiz 50 kişilikdir.Ortalama 30 kişi vardır.Serverimizde amaç klanlı klansız herkesin arasında bir kişinin çıkıp en iyi olması.Serverimizin bana kalırsa en önemli özelliği P5 Sharpness 6 gibi Satışları yoktur ve asla olmiyacaktır.Peki Neden ? Bir şahıs alırsa.Diğer oyunculardan kesinlikle farkı olacaktır ve diğer oyuncular bu güce sadece para ödeyerek erişebilir.Böle bir şey istemeyiz.Bizim serverimizde herkes eşittir.

Bizi Baskaslarından Ayıran Özelliklerimiz

• Serverlerimizin tamamen sizin önerilerinizle ve geliştirmesiyle oluşması
• Serverimizin kalite anlayışı yaş göz adrı edilerek saygı çerçevisinin kalite oluşturması
• Yönetimin sizlerin hizmetinde olması, yönetimin sizin isteklerin doğrultusunda hizmet etmesi
• Önce oyuncu memnuniyeti göz önünde bulundurulması
• Tamamiyle içli dışlı olurcasına arkadaşcasına, aileymiş gibi birer oyun keyfi sürmeye çalışmak
• Yönetim kurulunun dahi alımlar yapılırken belirli bir sınavdan geçmesi ve bilgi sahibi olması
• Özel Eventlerimiz vs.
• Serverimizde eşitliğin söz konusu olması
• Küfür hakaret saygısızlık sonucu ilgili rehberlerin bulunması
• Oyuncularımızın Memnuniyeti Sayesinde Tarafımızca Gelişme Gösterilmesi

Serverimizde savaşmak için klan kurmanıza gerek yoktur.Büyük kalelere gidip herkesi öldürebilirsiniz.Kaleyi ele geçirebilirsiniz.Bu amansız macera sizinle şekillenecek.Adamları fazlasıyla keserseniz Power'lari 0'a iner ve eve claim atabilirsiniz.

Ardaburcu28 Kurucu
Furkan1111 Kurucu
Can73 Builder

Ardaburcu28 : ArdaHack
Furkan1111 : Furkan.saban1
Can73 : can-minecraft

Serverimizdeki VİP Fiyatları :

Normal Vip : 10 TL

Mega Vip : 20 TL

Ultra Vip : 30 TL

Serverimiz 6 GB Ram ile lagsız bir oyun keyfi sunar.Serverimizde lag sorunu şuana kadar görülmemiştir ve görülmemesini umuyoruz.

Uzun süre aktif yöneticilerimizle bir soruna anında müdahale edebiliyoruz. Hatırlatmak isterim ki; sunucumuz en düşük yönetici ihtiyacına göre düzenlenmiştir. Yani tüm kontrol sizde! Sistemde bir sorun mu var? Sorunu bildirmek için skype eklemeniz yeterli.

McTurkiye.nitrado.net
Spawn'ımız

Arsalar

Arena

Ench ve Crafting (Değişecek)

Atm Burdan oyunda Zaman geçirdikçe para kazanırsınız.

Lapis

Burası
McTurkiye

Son düzenleme:

redede1

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server çok güzel para kasmak kolay eventlerdede bol bol item var :D

L0WeN

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bir oylama yapcam sizce tnt patlamarlı açık olsun mu

L0WeN

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Oylama bitmiştir TNT Kapali kalcaktir

cankatoll

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Admın veya mod olabılırım

Yasım 14
Tecrube %99.99.99
Daha once oldugun yetkıler : builder,admın,basdmın,mod,supermod,serversahibi,Kurucu,rehber
Server actınmı : 7-8 kere actım

7/24 acık olurum