[1.7.2] MCTR Krallık Savaşları (2.Sezon) Yeni Özellikler /MCTRGaming.Nitrado.Net / AntiX Ray /

IErimI

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
SantaRoyw_ senden bişi isticem swde kullanılan komutları yazabilirmisin yazıyorum hiçbiri açık değil neler bi yazarsan sevinirim birde kendi derebeylğimi kurucam ama kuramıyorum /team create TeamAdını yazıyorum olmuyor bi yardımcı olurmusun[DOUBLEPOST=1408445195,1408443980][/DOUBLEPOST]sw login olduktan sonra şu komutu yaza bilienler giriş yapsın
.HileKullanmıyorum

*****, KillAuro veya benzeri gibi hilerde . (nokta) bizim swde kullandığımı / (Taksim) gibi bir şey yanı komut görür onu hile. 5 saniye içinde yazamayan kicklensin bölece kesin çözüm olur.

SantaRoyw_

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
SantaRoyw_ senden bişi isticem swde kullanılan komutları yazabilirmisin yazıyorum hiçbiri açık değil neler bi yazarsan sevinirim birde kendi derebeylğimi kurucam ama kuramıyorum /team create TeamAdını yazıyorum olmuyor bi yardımcı olurmusun
kendi takımını kurabilmek için resmi krallık olman gerekiyor

Sunucumuzda Giriş sorunu oldu verdiğimiz rahatsızlıktan ötürü özür dileriz
Play.MCTRGaming.Com
Krallık Satışları yakında başlayacaktır.[DOUBLEPOST=1408458387,1408446828][/DOUBLEPOST]4-5 tane plugin sildik (AntiXRay Hayla duruyor) Şimdide sunucu çökme sorunu devam ederse sorun nitrado'dadır ramı zaten artıracağız.

Son düzenleme:

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Diğer krallıklar ne olucak bunlar e-w-n-s falan da diğerleri ne olacak ?

IErimI

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kendi takımını kurabilmek için resmi krallık olman gerekiyor

Sunucumuzda Giriş sorunu oldu verdiğimiz rahatsızlıktan ötürü özür dileriz
Play.MCTRGaming.Com
Krallık Satışları yakında başlayacaktır.[DOUBLEPOST=1408458387,1408446828][/DOUBLEPOST]4-5 tane plugin sildik (Anti**** Hayla duruyor) Şimdide sunucu çökme sorunu devam ederse sorun nitrado'dadır ramı zaten artıracağız.

Nasıl ya bu çok kötü ben kendi arkaşarımla oynuyorum mesela kendi derebeyliğimizi kuramıcazmı

Senden bişi isticem skype verismisin ordan sölüm bari

Son düzenleme:

MrCanother

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Dört Krallıktan başka Krallık yok.
Adminin skype PxJasius

Oyundaki nickim rodcool, ilgili adminler var.
Serveri çok sevdim, hele hele Krallık sistemini.
Bugün easti bastik 7/24 vs. ^^
Samsung Tab 3 Cihazımdan Yazıyorum Yanlış Yazdıysam Özür Dilerim.

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beyler krallığına alabilecek varmı :D Serverde hiçbirşey yapamıyom :D

SantaRoyw_

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
20.08.2014 Saat 24:00'a Kadar Krallık Satışı başlamıştır.
Ödeme Sistemi Sadece PayPal Olacaktır.

TheWirher

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Oynancak Bir Server Değil Emeklerim Her Zaman Boşa Gitti Adamlar Killaura Açmış Herkezi Kesiyolar Kurucuya SS Atıyorum İlgilenmiyo Ulan Ban Bile Yemedi Adamlar Artık Madem Hileler Ban Yemiyo Bende Açarım KİLLAURAMI Sizde Açın Arkadaşlar Oynanmaz Böyle Madem Sizi Hileyle Kesicekler Ban Yemicekler Sizde Açın Sizde Ban Yemeyin..

SantaRoyw_

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucunun arada bir çökme sorunu tamamen nitradoyla alakalı (biz rami yinede arttıracağız) en kısa zamanda sorun giderilecektir. Anlayışınız için teşekkürler.
Oynancak Bir Server Değil Emeklerim Her Zaman Boşa Gitti Adamlar Killaura Açmış Herkezi Kesiyolar Kurucuya SS Atıyorum İlgilenmiyo Ulan Ban Bile Yemedi Adamlar Artık Madem Hileler Ban Yemiyo Bende Açarım KİLLAURAMI Sizde Açın Arkadaşlar Oynanmaz Böyle Madem Sizi Hileyle Kesicekler Ban Yemicekler Sizde Açın Sizde Ban Yemeyin..
Hileliler banlanıyor ss atıyorsunuz ilgileniyorum o anda herhangi bir işim olabilir sunucuda sadece siz şikayetlerinizi bildirmiyorsunuz sadece siz yoksunuz elimden geldiğinde ilgilenmeye çalışıyorum. Tek başıma yönetiyorum sunucuyu biraz anlayışlı olursanız sevinirim[DOUBLEPOST=1408537094,1408532747][/DOUBLEPOST]Lag sorunu Düzelmesi Icin sunucuyu 14 GB Ram Yapıcağız.