[1.7.2] Lorecraft 2 - The Legend of Talos (Yakında)

Sunucu açıldı diyelim;

• Gelirim, bal gibi de oynarım.

Kullanılan: 162 66.9%
  • Bilemedim, biraz daha bilgi ver, anlamadım.

Kullanılan: 34 14.0%
  • Açıkça söyleyeyim beğenmedim, gelmem.

Kullanılan: 46 19.0%

• Kullanılan toplam oy
    242

zombikerem

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
abi açık beta yaparmısın white listsiz girelim

alpereny

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Whitelist'i kaldırmayı düşünüyormusun??
Düşünmüyorsan gelemem maalesef çünkü başvuru sorularında anlamadığım şeyler var :((

Umut_Yazar

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Vuuuuu Orta Dünyaaaaa :D Beleriand falan varmı Ölümsüz Topraklar? Baktım da Orta Dünya ile şehirler ve ırklar dışında alakası yok
edit: Ama server güzel gibi görünüyor, bakalım nasılmış
Ölümsüz Topraklar Valhalla diye geçer sunucuda. Ayrıca LotR ile karıştırmayınız. Tolkien'in esinlendiği şeylerden esinlendim ben.

death1369

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
white-listeyi kaldirin iddaya girerim server 30 kisi olur 3-4 kisi vip alir white-listeyi kaldirinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn!!!!!!!!!!!!!!!!!

superchargedcreeper

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
yo orda yazmio ip sen söylesene ip'yi biliyorsan direk söyle :D[DOUBLEPOST=1391611322,1391611273][/DOUBLEPOST]
hadi ya söyle ip ne[DOUBLEPOST=1391612277][/DOUBLEPOST]server kapalı galiba girilmiyor giriş yapiliyorda duruor[DOUBLEPOST=1391612385][/DOUBLEPOST]eveeeeettt server kapalı :( cokta sevinmistim[DOUBLEPOST=1391612467][/DOUBLEPOST]ben reklam yapcam servere cok güzel server
30 kişi olur da napacağını bilen 10 kişi,oyunu bile bilmeyen 50 kişiden daha iyidir.

Ancalagon

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ölümsüz Topraklar Valhalla diye geçer sunucuda. Ayrıca LotR ile karıştırmayınız. Tolkien'in esinlendiği şeylerden esinlendim ben.
Middle-Earth bir LotR ürünü olduğu için bir LotR serveri diye düşündüm, ama yine de güzele benziyor server

Sasuke Uchiha

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Servere gelin rol yapalım muhteşem bir server taktir edilecek kadar :) Bu server gibi bi rp yok beyler yani :) [DOUBLEPOST=1391710704,1391710569][/DOUBLEPOST]
white-listeyi kaldirin iddaya girerim server 30 kisi olur 3-4 kisi vip alir white-listeyi kaldirinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn!!!!!!!!!!!!!!!!!
Öncelikle bir rpg server istiyorsun değilmi ? Rpg server açmak aşırı sorumluluk ister üstelik RPG serverlerde white-list olmaz ise servere rpg bilmeyenler ortaya çıkar. Biz bunlara RPGBilmezler diyoruz. Anlayacağın white-list'siz RPG server varsa o easyrpg bile değildir

BARIS95

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
*Forum değişti.
*Whitelist formları yenilendi.
*İsim değişti.
*Eski forum kullanılmayacak.
*Whitelisttekiler whitelistte kalacak.
*Bir hafta sonra v0.3 e geçiş yapılacak.

Son düzenleme:

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Ya anlamıyorum sizi yorumları okudum MMORPG'de class sistemi vs vs olur diyorsunuz. RPG'dede class sistemi olur MMORPG genelde fantastik RPG medieval olur fakat bu her konu olabilir. Şöyle bir bakıyorum bu sunucu MMORPG çünkü multiplayer. RPG tek başına yapılan rol oyunlarına denir MMORPG tam tersidir fakat bazıları şöyle anlar;
MMORPG = Class Sistemli, PVPli, Rol yapılmayan, Irk vs vs
RPG = Rol yapılan
Arkadaşlar şunu anlayın asıl kavram şudur
MMORPG = Online RP
RPG = Single RP

Eğer detaylı bilgi isterseniz bakabilirsiniz TIKLA

Bide admini sırf MMORPG değil Mixtir yapmış. Mix MMORPG'de yapılan bir NON RP davranışıdır yani Mix olan MMORPG sunucu diye bir şey yoktur direk survival olur. Sunucunun kurucusu keşke biraz daha bilgili açıp sunucuyu açsaymış. Bu arada adamlar seni eleştriyor diye onlara cahil gibi davranmana gerek yok varsayalım Toby Meep Türkiyede popüler RPciler arasındandır kendisini tanırım çok güzel rol yapar Bray'da öyle fakat ne yazık ki onlarda MMORPG ile RPG'nin farkını bilmiyor.
RPG Server açanlar aslında MMORPG açıyor haberleri yok farklı bir dünya sanıyorlar MMORPG'yi neyse okuduysanız teşekkürler umarım bilgi verebilmişimdir.

superchargedcreeper

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya anlamıyorum sizi yorumları okudum MMORPG'de class sistemi vs vs olur diyorsunuz. RPG'dede class sistemi olur MMORPG genelde fantastik RPG medieval olur fakat bu her konu olabilir. Şöyle bir bakıyorum bu sunucu MMORPG çünkü multiplayer. RPG tek başına yapılan rol oyunlarına denir MMORPG tam tersidir fakat bazıları şöyle anlar;
RPG = Rol yapılan
MMORPG = Online RP
RPG = Single RP

Bide admini sırf MMORPG değil Mixtir yapmış. Mix MMORPG'de yapılan bir NON RP davranışıdır yani Mix olan MMORPG sunucu diye bir şey yoktur direk survival olur. Sunucunun kurucusu keşke biraz daha bilgili açıp sunucuyu açsaymış. Bu arada adamlar seni eleştriyor diye onlara cahil gibi davranmana gerek yok varsayalım Toby Meep Türkiyede popüler RPciler arasındandır kendisini tanırım çok güzel rol yapar Bray'da öyle fakat ne yazık ki onlarda MMORPG ile RPG'nin farkını bilmiyor.
RPG Server açanlar aslında MMORPG açıyor haberleri yok farklı bir dünya sanıyorlar MMORPG'yi neyse okuduysanız teşekkürler umarım bilgi verebilmişimdir.
Evet.MMO zorunlu olarak multiplayer oynamak demektir.

sanberk10

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İsim : Sanberk
Ne olmak istiyorsun : Elf

yanlız rpg deneyimim fazla yok beğenirsem sürekli oynarım

Aegron

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ah beyler ah, İnternetten yanlış şeyler okuyup, burada anlatmanıza hiç gerek yok...

Rpg [Role Play Game] Tamamen rol yapılmak için türetilmiş oyunlardır, Minecraft Bir Rpg değildir.
Rp [Role Play] Çeşitli oyun platformların'da Rol yapılır; Fakat rol yapıldığı bu oyunun bir Rpg [Yukarıda açıkladım, Rp yapılan her oyun Rpg Yada MmoRpg değildir.] Olduğuna işaret değildir.

Metin 2 Bir MmoRpg olduğu söylenir; Fakat Rpg ile hiçbir alakası yoktur. Aynı şekilde World Of Warcraft'da bir MmoRpg'dir, Rol yapmak için oluşturulmuş bir çeşit, 3 Boyutlu oyundur. Wow'un Genel oynanış tarzı, Pvp/Pve olsa'da Bu alan'a ait Rp Sunucuları türetilmiştir.

Rpg = Single RolePlay / MmoRpg = Online Rp demişsin... Dediğin şey maalesef tamamen yanlıştan ibaret.

Diğer bir konuya gelirsek, Sunucuya katılmadan önce bende sizin gibi ön yargılıydım; Fakat bir süre sonra Sunucunun İşleyişini öğrendim Sarf ettiğim kelimelerin tamamen yanlış olduğunu anladım. Size'de Aynı hatalara düşmemeniz için İşleyiş hakkında bahsedeceğim...

1- Sunucu [Hard Role Play] Adıyla tasvir edilen, Katı kurallı (Değişik tasvirler ile Rol anlamında bağdaştırılabilir. Sunucu'nun Çeşitli Kuralları Zorluk Gösterebilir.) Bir sunucu değildir, Tamamen Oyuncuların eğlenmesi için açılmış bir sunucudur. (Rol, zaten eğlenmek için yapılır. Eğer Rp'nin dışına çıkıp kendisin'e aşırı şekilde bağlanmışsanız, Zaten LoreCraft'da oynamanızı önermem.)

2- Sunucu'nun Sistem paylaşımı %60 Rol %40 Mmo [Her türlü isimle tasvir edebilirsiniz] Olacak şekilde dağıtılmıştır. İstemeseniz bile, %40'lık Mmo kısmın'da Oynarken bile Kendinizi rol'ün içine bulacaksınız.

Ayrıca arkadaşlar, Sizi silah zoruyla Sunucu'ya Kayıt ettirmiyorlar. Sunucuyu kötülemek yerine, Uzun Süreli Rol sunucuların'da Çeşitli Roller yapabilirsiniz.

Son düzenleme:

canberkcari

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
RPG = Rol yapılan
MMORPG = Online RP
RPG = Single RP

Banada hep öyle geliyordu çünkü MMO dediğimiz şey çok oyunculu demektir , insanların neden düşündüğünü anlamamıştım .

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Ah beyler ah, İnternetten yanlış şeyler okuyup, burada anlatmanıza hiç gerek yok...

Rpg [Role Play Game] Tamamen rol yapılmak için türetilmiş oyunlardır, Minecraft Bir Rpg değildir.
Rp [Role Play] Çeşitli oyun platformların'da Rol yapılır; Fakat rol yapıldığı bu oyunun bir Rpg [Yukarıda açıkladım, Rp yapılan her oyun Rpg Yada MmoRpg değildir.] Olduğuna işaret değildir.

Metin 2 Bir MmoRpg olduğu söylenir; Fakat Rpg ile hiçbir alakası yoktur. Aynı şekilde World Of Warcraft'da bir MmoRpg'dir, Rol yapmak için oluşturulmuş bir çeşit, 3 Boyutlu oyundur. Wow'un Genel oynanış tarzı, Pvp/Pve olsa'da Bu alan'a ait Rp Sunucuları türetilmiştir.

Rpg = Single RolePlay / MmoRpg = Online Rp demişsin... Dediğin şey maalesef tamamen yanlıştan ibaret.

Diğer bir konuya gelirsek, Sunucuya katılmadan önce bende sizin gibi ön yargılıydım; Fakat bir süre sonra Sunucunun İşleyişini öğrendim Sarf ettiğim kelimelerin tamamen yanlış olduğunu anladım. Size'de Aynı hatalara düşmemeniz için İşleyiş hakkında bahsedeceğim...

1- Sunucu [Hard Role Play] Adıyla tasvir edilen, Katı kurallı (Değişik tasvirler ile Rol anlamında bağdaştırılabilir. Sunucu'nun Çeşitli Kuralları Zorluk Gösterebilir.) Bir sunucu değildir, Tamamen Oyuncuların eğlenmesi için açılmış bir sunucudur. (Rol, zaten eğlenmek için yapılır. Eğer Rp'nin dışına çıkıp kendisin'e aşırı şekilde bağlanmışsanız, Zaten LoreCraft'da oynamanızı önermem.)

2- Sunucu'nun Sistem paylaşımı %60 Rol %40 Mmo [Her türlü isimle tasvir edebilirsiniz] Olacak şekilde dağıtılmıştır. İstemeseniz bile, %40'lık Mmo kısmın'da Oynarken bile Kendinizi rol'ün içine bulacaksınız.

Ayrıca arkadaşlar, Sizi silah zoruyla Sunucu'ya Kayıt ettirmiyorlar. Sunucuyu kötülemek yerine, Uzun Süreli Rol sunucuların'da Çeşitli Roller yapabilirsiniz.
http://tr.wikipedia.org/wiki/Rol_yapma_oyunu Alt kısımda Elektronik Ortam ve Çok Oyunculuda MMORPG ve RPG'den bahsediyor, ve burada RPG'nin direk RP olduğunu belirtiyor (RP Single veya Mutliplayer Olabilir) http://tr.wikipedia.org/wiki/RPG ve orada her MMORPG'de RP olamayacağını çünkü role uygun olmadığını söylüyor, RPG hakkında verdiği tek bilgi Single Player RP olması, vikipedi de yalansa ne yapalım. Ben orada = kullanırken kısaca dedim ve genelde MMORPG'de RP yapılmaz.