[1.7.2] Lorecraft 2 - The Legend of Talos (Yakında)

Sunucu açıldı diyelim;

• Gelirim, bal gibi de oynarım.

Kullanılan: 162 66.9%
  • Bilemedim, biraz daha bilgi ver, anlamadım.

Kullanılan: 34 14.0%
  • Açıkça söyleyeyim beğenmedim, gelmem.

Kullanılan: 46 19.0%

• Kullanılan toplam oy
    242

RectoR

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
bi öncekinde atamamışım tekrar attım[DOUBLEPOST=1390739147,1390738134][/DOUBLEPOST]hesap adı: Jediah

karakter adı: Maedhros

canberkcari

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
umutyazara selamlar
Ban yemişim ancak ne yaptım bilmiyorum özeldende yazdım sana :/

EmirTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
İsim: Emir
Ne olmak istiyorsun: Cüce

vixoender69

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
umut abi ben white başvurusu yaptım ama giremiyorum

Balsamic35

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Server çok güzel admin kişi eksikliğinden dolayı bir kaç rolu canlandırıyor ve oldukça sabırlı ve istekli ancak bana göre bir kaç eksik var.
1-Doğada ormanda dolaşan canavarlar eklenmeli
2-Savaştığımız canavarın ne kadar canı olduğunu gösteren bit gösterge eklenmeli yanılmıyorsam bunun plugini var.
3-Şehirdeki yerlerin ayrıntılı bir krokisi çıkartılmalı ve şehrin girişine harita olarak konmalı
4-Daha fazla silah be zırh eklenmeli

Bence bunlsr eklenirse tadından yenmez şu an betada olduğunu farkındayım saydığım eksiklerin dışındakilerin düzeltileceğini bildiğim için yazmadım.

canberkcari

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server çok güzel admin kişi eksikliğinden dolayı bir kaç rolu canlandırıyor ve oldukça sabırlı ve istekli ancak bana göre bir kaç eksik var.
2-Savaştığımız canavarın ne kadar canı olduğunu gösteren bit gösterge eklenmeli yanılmıyorsam bunun plugini var.
3-Şehirdeki yerlerin ayrıntılı bir krokisi çıkartılmalı ve şehrin girişine harita olarak konmalı

Bence bunlsr eklenirse tadından yenmez şu an betada olduğunu farkındayım saydığım eksiklerin dışındakilerin düzeltileceğini bildiğim için yazmadım.
Aynen katılıyorum ancak adminin bunları 2. sezona ekliyeceğini düşünüyorum .

Umut_Yazar

Marangoz
En iyi cevaplar
0
umut abi ben white başvurusu yaptım ama giremiyorum
Başvurun onaylandı mı?[DOUBLEPOST=1390828363,1390827510][/DOUBLEPOST]

Teşekkür ettim yorumların için.

1. Doğada ormanda yaratık koymadım. Yaratıklar tapınaklara saklanmış durumdalar. Hikayeye göre böyle.
2. O plugini yükledim. Geri silinmiş. Hemen hallediyorum.
3. https://minecraft.nitrado.net/map/85.190.131.232 Buradan mouse ikonunu tuttuğun yerin koordinatını görebilirsin. Oyunda da F3 e basarsan kendi koordinatlarını görürsün. Daha kolay olur. Veya minimap indirebilirsin.
4. v0.5 te bütün silah ve zırhlar iki katına çıkacak.

Şu an v0.2 deyiz.
-v0.3 te aktif meslekler gelecek. (Madenci, çiftçi, hayvancı..)
-V0.4 te pasif görevler eklenecek. (şu kadar yaratık kes şunu al gibi..)
-V0.5 te özel silahlar özel, zırhlar eklenecek. (wither özellikli, alev özellikli gibi..)

Şu an aktif görevler var. Ben oyundaysam benimle rolde konuşmanız yeterli. Örneğin size bir görevi anlatayım.
Floin (namoelx) saraya gelir ve iş istediğini söyler. Kral Floin'e "güvenimi kazanmak için 30 kemik toplamalısın" der. Floin 30 tane 1-5 level yaratığı keserek kemikleri toplar ve kralın güvenini kazanır. Floin'i çok seven kral ona özel bir görev verir. Phoenix Grubu hakkında bilgi toplamasını söyler. Floin Phoenix evini bulur ve paralı asker olmak istediğini söyler. Phoenix Lideri Rodhok ona casus olma şansı tanır. "Ancak güvenimi kazanmak için 50 kemik toplamalısın" der. 50 kemik toplayan Floin Rodhok un da güvenini kazanmıştır. Rodhok Floin'e saraya gelecek özel bir eşyadan bahseder. Bu eşyayı çalacağını söyler. Tam Floin giderken Rodhok ona bir bilmece sorar. Floin bilmeceyi bilemez. Ve bir gün arenaya gittiğinde Rodhok karşısındadır. (Boss Fight) Rodhok bir büyücüdür. 1 dakika havada uçarak ona alev topları fırlatır. 1 dakika sonunda yorgun düşerek yere iner. Bu sırada Floin ona saldırmaktadır. Bu şekilde 5 dakika Boss Fight sürer ve Floin Rodhok'u yener. Krala Rodhokun kellesini getiren Floin ödüllenidirilir. Güçlü olması sebebiyle ona Boğa lakabı verilir. Özel deri ceket ve deri şapka kazanır. Ekstra olarak exp ve para verilir.

Mantık aşağı yukarı budur.